Edvina Sponza kimdir?

0
79

İbrahim Kutluay’ın gizli aşkı olduğu iddia edilen Edvina Sponza kimdir? İbrahim Kutluay ile Demet Şener’in boşanmasının nedeni olarak gösterilen Edvina Sponza cemiyet hayatının en tanınmış isimlerinden biri. 11 yıl Murat Özyeğin ile evli kalan Edvina Sponza 3 çocuk annesi. Edvina Sponza kimdir yanıtında oldukça şaşırtıcı bilgiler var.

Boğaziçi Psikoloji mezunu olan Edvina Sponza İzmirli bir levanten. 10 parmağında 10 marifen olan Edvina Sponza bir dönem reklamcılık yaptı ardından yogaya başladı ve ustalaştıktan sonra yoga eğitmenliğine yöneldi. Mimozalar ve Lor Peyniri adlı bir kitabın da yazarı olan Edvina Sponza mutfakta vakit geçirmeye bayılıyor. Adı İbrahim Kutluay ile aşk dedikodularına karışan Edvina Sponza kimdir? İbrahim Kutluay – Demet Şener evliliğinin bitme nedeni olarak gösteriliyor. Bu doğru mu?

Edvina Sponza neden gündem oldu?

Demet Şener, Söylemezsem Olmaz programına ihanet nedeniyle İbrahim Kutluay ile evliliğini bitirme kararı aldığını açıklamıştı. Kutluay ile 15 yıl yaşadığı ilişkinin 11 yılı evlilikle geçmişti. Şener’in boşanma kararı almasının nedeni ihanet. Boşanma haberi ortaya çıktığından beri İbrahim Kutluay’ın eşini hangi kadınla aldattığı merak ediliyor. Bu aşamada Edvina Spnonza kimdir sorusunun cevabı büyük önem taşıyor.

Uzun süre Edvina Sponza’nın ibrahim Kutluay ile Demet Şener’in boşanmasına neden olduğu iddia edildi.

Edvina Sponza kimdir?

1974 İzmir doğumlu olan Sponza İbrahim, Kutluay’ın yasak aşkı. Demet Şener ile evliyken Kutluay bir taraftan da Edvina Sponza ile aşk kaçamakları yapıyordu. Edvina Sponza’nın adı ilk olarak ünlü iş adamı Murat Özyeğin ile yaşadığı aşk ile duyulmuştu. Özyeğin – Sponza aşkı bir süre sonra da evlilikle noktalanmıştı. İtalyan asıllı olan Edvina bir İzmir levanteni. Edvina Sponza’nın Murat Özyeğin’den ilk çocuğunu Lal adını taşıyor. Edvina ile Murat Özyeğin 11 yıl evli kaldılar.

1974’te İtalyan bir babanın ve İngiliz bir annenin kızı olarak İzmir’de dünyaya geldi. İlk öğretimini İtalya okulunda tamamlandı. Üniversiteye kadar olan eğitimini ise İzmir Özel Türk Lisesi’nde sürdürdü. İstanbul Boğaziçi Psikloji mezunu. Bir dönem reklam sektöründe kalem oynatan Edvina Sponza 2015 yılında yoga eğitmenliği yapmaya başladı. 2001 yılında evlenen çift 2012 yılında boşandı. 2003 yılında Lal, 2005’te Ege ve 2010 yılında da Yaz isimli üç çocukları oldu.

Edvina Sponza kimdir

Cemiyet hayatının en ünlü isimlerinden biri olan Edvina Sponza’nın Murat Özyeğin ile ayrılığının nedeni de İbrahim Kutluay olarak gösterilmişti.

Edvina Sponza kimdir haberini okumak hoşunuza gittiyse aşağıdaki benzer haberleri de göz atabilirsiniz.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here