Edvina Sponza'nın fotoğrafları

Hakan Ödemiş
10664 kere okundu

Magazin

Edvina Sponza'nın fotoğrafları - Magazin Haberleri

İbrahim Kutluay'ın sevgilisi Edvina Sponza hakkında tüm merak edilenler ve Edvina Sponza'nın fotoğrafları bu haberimizde sizlerle

Murat Özyeğin ile 3 yıl evli kalan ve bu evlilikten 3 çocuk sahibi olan Edvina Sponza’nın adı bir kez daha İbrahim Kutluay ile yasak aşk iddialarına karıştı. Bir kez daha diyoruz çünkü Kutluay ile Sponza arasındaki ilk aşk iddiası 2012 yılında ortaya atılmıştı. Sponza’nın eşinden boşanmasının nedeni olarak da İbrahim Kutluay gösterilmişti.

Keser döndü sap döndü ve bugün İbrahim Kutluay Demet Şener’den boşanmak üzere. Ve bu boşanmanın nedeni olarak Edvina Sponza gösteriliyor. Durum böyle olunca İzmir doğumlu levanten Edvina Hanım son günlerin en popüler kadın figürlerinden biri oluverdi.

Edvina Sponza fotoğraflarını sizler için derledik.

Edvina Sponza fotoğlafları

Bazılarına göre Edvina Hanım ile Demet Akalın arasında reddedilemez bir benzerlik var. Ancak bize göre ilgisi bile yok. Edvina Sponza'nınki hayatın sırrını çözmüş birinin duru güzelliğine benziyor.

Türk sosyetesinin gündelik yaşantısı, gizli sırları magazin basınında hem 'cemiyet hayatı' nitelemiyle isimlendirilir. İşte o meşhur cemiyet hayatının en gizemli ve merak edilen kadın figürlerinden biri Edvina Spnonza oldu.

Boğaziçi Üniversitesi’nde psikoloji okuyan Edvina Hanım son zamanlarda yoga eğitmenliği yapıyor. 10 parmağında 10 marifet deyimi Edvina hanım için cuk oturuyor.

Edvina Hanım Mimozalar ve Lor Peyniri adıyla bir de kitap yazdı. Kitap Sponza'nın hayatından, aile yaşantısından ve elbette mutfak alışkanlıklarından derin izler içeriyor.

Titizliği ve mutfak hünerleri nedeniyle ona pek çok arkadaşı anneannesinin kızı diye hitap ediyor.

1974’te İtalyan bir babanın ve İngiliz bir annenin kızı olarak İzmir’de dünyaya geldi.

Hürriyet gazetesine verdiği bir röportajda boyanmasıyla ilgili şu cümleleri kurdu: Benim 38’den sonra, yani boşandıktan sonra değişti. Bir anda tekrar tek başıma kaldım, işe başladım tekrar. 28 yaşındaydım evlendiğimde. Boşandıktan sonra tekrar 28’e döndüm. Kendime yani...

İzmirli olmakla her zaman övünen Edvina Sponza'nın Mimozalar ve Lor Peyniri adlı kitabında bu güzel kent için özel bir teşekkür var.

O küçükken anne ve babası ayrıldı. Bu yüzden küçüklüğünü anneannesinin yanında geçirdi.

Kaynak: haberbedava.com


Magazin Haberleri

Yorum