Emeklilere promosyon ne zaman? Bakan açıkladı

Serhat Ramay
241 kere okundu

Ekonomi

Emeklilere promosyon ne zaman? Bakan açıkladı - Ekonomi Haberleri

Emeklilere ne zaman promosyon verilecek? Aylardır emeklilerin büyük merakla beklediği soru sonunda yanıt buldu. Çalışma Bakanı Müezzinoğlu emeklilere verilecek promosyonun tarihini açıkladı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu'na, Antalya'da bir vatandaş tarafından emeklilere promosyon konusu soruldu. Müezzinoğlu, promosyon ile ilgili tarih verdi.

Emeklilere promosyon için Müezzinoğlu tarih verdi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, emeklilere verilmesi planlanan promosyonla önemli bir açıklama yaptı.

Bakan Müezzinoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret etti. Valilik şeref defterini imzalayan Müezzinoğlu, ziyaretin ardından Muratpaşa Camisi'nde Cuma Namazı'nı kıldı. Cami çıkışında, vefat eden Meliha Tolun'un bahçede Cenaze Namazı için bekleyen ailesine başsağlığı dileyen Müezzinoğlu, daha sonra Kazım Özalp Caddesi'ndeki esnafı ziyaret etti.

Emeklilere promosyon ne zaman verilecek?

Müezzinoğlu, emeklilere ne zaman promosyon verileceğini soran bir vatandaşa, "Bitireceğiz, biraz sabır. Sizin lehinize daha iyi olsun diye uğraşıyoruz." yanıtını verdi. Müezzinoğlu, aynı vatandaşın, "Ne kadar bekleyeceğiz" şeklindeki sorusunu da "En fazla yıl sonu." diye cevapladı.


Ekonomi Haberleri

Yorum