Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan'dan babasına gönderme

Oğuzhan Hacıoğlu
1407 kere okundu

Magazin

Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan'dan babasına gönderme - Magazin Haberleri

Geçtiğimiz yıllarda babası ile yaşadığı sorunları medyada da dile getiren Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan doğum günüde babasına göndermeler yapmaya devam etti.

Bir süre önce doğum günün kutlayan Tayfun Erdoğan "yıllar önce istenmeyen bir çocuk bugün dünyaya gelmiş" diyerek babası Emrah'ın o dönemde kendisini istemediğini ifade etti. Öte yandan "bu hayatta babana bile güvenemyeceksin sözü bana çok şey kattı" diyerek önceki dönemlerde babası ile yaşadığı sorunlara gönderme yapan Tayfun Erdoğan annesine ve kendisine destek olanlara teşekkür etti.

İşte Emrah'ın oğlundan o paylaşım “Evet 26 yıl önce istenmeyen bir çocuk geldi dünyaya Bir hayatı daha doldurduk bir yaş daha attık olgunlaştık, hayatı öğrendik hani bir laf vardır ya ‘Bu hayatta babana bile güvenme’ diye bu hayat bana çok şey öğretti. Düşünüyorum acaba annem hayatımda olmasaydı nerede nasıl olurdum ben… Allah’ıma bin şükürler olsun ve ve bana mesaj atan o kadar insan var ki biz bir aile olmuşuz da haberim yokmuş. Allah tek tek razı olsun hepinize çok teşekkür ederim doğum günümü kutlayan herkese …”


Magazin Haberleri

Yorum