Emrah'ın oğlu Tayfun ile Başak arasında kıskançlık krizi

Oğuzhan Hacıoğlu
889 kere okundu

Televizyon

Emrah'ın oğlu Tayfun ile Başak arasında kıskançlık krizi - Televizyon Haberleri

Geçtiğimiz hafta Show TV'nin evlendirme programına katılan Emrah'ın oğlu Tayfun ile talibi Başak arasında kıskançlık krizi yaşandı.

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunuculuklarını üstlendikleri Show TV'nin sevilen evlendirme programına katılan şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun kendisine gelen talibi Başak ile gergin dakikalar yaşadı. İkili arasında yaşanan kıskançlık krizi programa damga vururken araya giren Seda Sayan ikilinin düşüncelerini sordu. Emrah'ın oğlu Tayfun, Başak'ın kendisine güvenmesini isterken "beni gerçekten tanırsa arkasına bakmadan gidebilecek kıskanmasına gerek kalmayacak" diyerek Başak'a açıklamalarda bulundu.

Emrah'ın oğlu Tayfun'a gelen talibi Başak ise çok fazla bir şey söylemek istemediğini kıskanç olduğunu ama Tayfun ile yola devam etmek istediğini söyledi.

EMRAH'IN OĞLUNDAN BELALIM BENİM ŞARKISI

Seda Sayan Başak'ın bu açıklamalarının arındna Tayfun'a son kararını sorarken Tayfun "bu kadar küçük olaylardan doalyı ilişki bitirilmez ben de devam etmek istiyorum" dedi.

Seda Sayan ise Tayfun'a "o zaman onun için bir şarkı söyle" diyerek söz verince Emrah'ın oğlu Tayfun "Belalım benim" şarkısını bu kez talibi Başak için söyledi.

İkili ilişkilerini devam ettirme kararı alırken aralarındaki problemleri konuşarak çözebileceklerini ifade ettiler.


Televizyon Haberleri

Yorum