Engin Baytar: Galatasaray kazanacak

Metehan Nazlı
258 kere okundu

Galatasaray

Engin Baytar: Galatasaray kazanacak | Futbol - Galatasaray Haberleri

Büyükşehir Belediye Erzurumspor forması giyen Galatasaray’ın eski futbolcusu Engin Baytar, Sarı Kırmızılı ekibin bu sefer Kadıköy’de galip geleceğine inandığını vurguladı.

Tecrübeli futbolcu Fenerbahçe-Galatasaray derbilerinde atmosferin çok farklı olduğunu dile getirdi ve Galatasaray’ın bu sefer deplasmanda Fenerbahçe’yi yeneceğini söyledi.

Deneyimli futbolcu bu maçların çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “Derbi maçının dostluk çerçevesinde geçmesini ve seyir zevkinin en üst düzeyde olmasını diliyorum. Derbi maçlarının favorisi olmaz. Yıllardır Galatasaray Kadıköy’e Fenerbahçe’yi yenememe tedirginliği psikolojisi içinde gidiyor. Bu defa farklı olacağını düşünüyorum. Çok uzun süre olduğu için bu sefer tedirgin olan taraf Fenerbahçe olacak. Çünkü onlar bu unvanını korumak için sahaya çıkacak. Bence Galatasaray sahaya çok rahat çıkacak. Galatasaray’ın bu psikolojik baskıyı üzerinden attığını düşünüyorum. Fenerbahçe’nin çok önemli eksiklikleri var. Bu defa Galatasaray’dan çok umutluyum. Galatasaray’ıkn maçı alacağını düşünüyorum.” ifadelerinde bulundu.

Etiketler: engin baytarderbi

Galatasaray Haberleri

Yorum