Erdal Beşikçioğlu açıkladı Behzat Ç. ne zaman çekilecek?

Oğuzhan Hacıoğlu
427 kere okundu

Kültür-Sanat

Erdal Beşikçioğlu açıkladı Behzat Ç. ne zaman çekilecek? - Kültür-Sanat Haberleri

Dönem dönem yeniden çekileceği iddia edilen ancak çekimlerle ilgili net bir açıklama gelmeyen Behzat Ç. hakkında Erdal Beşikçioğlu'ndan açıklama geldi. Beşikçioğlu, Behzat Ç.'nin yeni sezonu çekimlerinin başlayacağı tarihi ve hangi kanalda yayınlanacağını açıkladı.

Usta magazinci Cengiz Semercioğlu'nun konuğu olan Behzat Ç. dizisinde ana karakteri canlandıran Erdal Beşikçioğlu, dizi ile ilgili merak edilenleri anlattı. Behzat Ç. karakterini herkes gibi kendisinin de çok sevdiğini ifade eden Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç. karakterinin çok güzel yazıldığını dile getirerek roman uyarlaması da olduğu için detaylarının oldukça fazla olduğunu belirtti.

Behzat Ç.'nin yeniden çekilip çekilmeyeceği sorusuna karşılık görüşmelerin devam ettiğini belirten Erdal Beşikçioğlu dizinin çekimleriyle ilgili şöyle konuştu "Niyetimiz var. Kanal D’nin dijital platformu Blu TV’yle bu konuyla ilgili konuşuyoruz. Onlar da çok heyecanlı, biz de çok heyecanlıyız, izleyici de. Umarım telifiyle ilgili bir sıkıntı olmaz. Ben oynamaktan keyif alırım."

Behzat Ç. çekimlerinin ocak ayında başlayacağını dile getiren Erdal Beşikçioğlu "Bir Ankara Polisiyesi" olarak adlandırılan dizinin bu sezon olayların gelişmesinden kaynaklı olarak İstanbul'da daha fazla yer alabileceğini belirtti.

Yeni bölümlerinin henüz nerede yayınlanacağı açıklanmayan Behzat Ç., Star TV ekranlarında 3 sezon yayınlanmış ve 96.bölüm sonunda final yaparak ekranlara veda etmişti. Dizinin final bölümünde kırmızı bir eski Walkswagen marka araca binen Behzat Ç. uzun bir yolculuğa çıkmıştı.

Daha sonra 'Behzat Ç. Ankara Yanıyor' isimli dizinin devamı olan bir film 1 Kasım 2013'te vizyona girmişti.

Behzat Ç.'nin final bölümünün son dakikaları


Kültür-Sanat Haberleri

Yorum