Erdem Yener Güldür Güldür’den neden ayrıldı?

0
61

Aynı zamanda şarkıcı olan ünlü komedyen Erdem Yener Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show’dan ayrılık kararı aldı. Erdem Yener Güldür Güldür’den neden ayrıldı? sorusu bir anda popüler hale geldi. Cevabı ise gayet net: Erdem Yener albüm çalışması için kendine zaman ayırmak istiyor.

Kısa süre önce Özge Borak’ın Güldür Güldür kadrosundan ayrılma kararı almasının ardından bir yaprak dökümü daha yaşandı. Ünlü komedyen Erdem Yener Güldür Güldür Show kadrosundan ayrıldığını açıkladı. Uzun süredir ekranlarının en komik mizah ve eğlence programı yüksek reytingleriyle zirvedeyken Erdem Yener Güldür Güldür Show’dan neden ayrıldı?

Erdem Yener Güldür Güldür Show’dan neden ayrıldı

Türkiye onu mizah programlarının komik adamı olarak tanısa da Erdem Yener aynı zamanda bir şarkıcı. Ekranların en komik oyuncularından biri olan Erdem Yener, ‘neden ayrıldı‘ sorusuna ‘yeni albüm çıkarıyorum’ sözleriyle yanıt verdi.

İşte Erdem Yener’in twitter’dan yaptığı ayrılık açıklaması

Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan oyuncu, “Yeni sezonda Güldür Güldür Show ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bi o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi. Çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep “bizim dükkan” oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim. Kardeşten öteye geçmeyi başarmış 40’ın üzerinde emektar, çalışkan ve yetenek abidesi ekip arkadaşlarım ise her zaman yanlarında olduğumu bilirler. Yeni sezonda onlara da başarılar dilerim. hepinizi seviyorum” dedi.

yeni sezonda #güldürgüldürshow ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte. tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bi o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi. çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep "bizim dükkan" oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim. kardeşten öteye geçmeyi başarmış 40'ın üzerinde emektar, çalışkan ve yetenek abidesi ekip arkadaşlarım ise her zaman yanlarında olduğumu bilirler. yeni sezonda onlara da başarılar dilerim. hepinizi seviyorum.

A post shared by Erdem Yener (@erdemyener) on

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here