Erdoğan ile Davutoğlu cuma namazını birlikte kıldı

Serhat Ramay
285 kere okundu

Türkiye

Erdoğan ile Davutoğlu cuma namazını birlikte kıldı - Türkiye Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 42 tesisin toplu açılış ve 42 temel atma töreni için düzenlenen mitinge katılmak için Konya'ya geldi. Erdoğan cuma namazını Ahmet Davutoğlu ile birliktı kıldı.

Erdoğan, cuma namazını Kapı Camii'nde kıldı. Kapu Camii'ne gelen Erdoğan, makam aracından eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte indi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte saat 12.40 sıralarında Cumhurbaşkanlığa ait özel uçakla Konya'ya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, havalimanında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, milletvekilleri ve diğer protokol üyeleri karşıladı.

erdoğan konyada cuma namazını ahmet davutoğlu ile kıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kente ziyareti nedeniyle özel güvenlik önlemleri alındı. Şüpheli görülen araçlar kontrol edildi.

Erdoğan'ın camiiye geleceği caddede de eğitimli köpekle bomba kontrolü yapıldı.

erdoğan davutoğlu ile konyada cuma namazı kıldı

Kapu Camii'ne gelen Erdoğan, makam aracından eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte indi. Erdoğan'a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok eşlik etti.


Türkiye Haberleri

Yorum