Erdoğan Kulüpler Birliği'ni Beştepe'de ağırladı

Serhat Ramay
159 kere okundu

Spor

Erdoğan Kulüpler Birliği'ni Beştepe'de ağırladı - Spor Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Heyeti'ni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Vakfı heyetini Ankara Beştepe'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti. Kulüpler Birliği'nin görüşme talebi üzerine gerçekleşen kabule 18 kulübün temsilcileri katıldı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın yanı sıra, Süper Lig'de mücadele eden 18 kulübün temsilcisi ziyarette hazır bulundu.

Öte yandan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da Kulüpler Birliği Vakfı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaretine katıldı. Erdoğan'ın geçtiğimiz mart ayında bir araya geldiği Kulüpler Birliği'nde Aziz Yıldırım yer almamıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kulüpler Birliği ile yapacağı toplantının ardından Fenerbahçe heyetiyle özel bir görüşme yapacağı belirtildi.

Kulüpler Birliği Heyeti'ni kabulünde konuşan Erdoğan, sıkıntılı bir dönemden geçildiğini belirterek, bu dönemin atlatılacağını vurguladı.

Terörle mücadelede kararlılık vurgusu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle konuştu: "Sayın Bakan, Sayın Federasyon Başkanımız, Kulüpler Birliğimizin değerli temsilcileri öncelikle 30 Ağustos Zafer Bayramınızı tebrik ediyorum. Nice zaferlerle dolu geleceğe rabbim bizi kavuştursun diyorum. Sıkıntılı bir dönemden geçtiğimiz hepimizin malumudur. Ama bu dönemi hayırlısı ile atlatıyoruz, atlatacağız. Özellikle bu süreçte tabii bir çok terör örgütü ile mücadele veriyoruz ve bu terör örgütleri ile geniş alanda sürdürdüğümüz mücadeleyi de başarı ile sonuçlandıracağımıza inanıyorum."


Spor Haberleri

Yorum