Eren Derdiyok'tan Grasshoppers yalanlaması

Serhat Ramay
188 kere okundu

Spor

Eren Derdiyok'tan Grasshoppers yalanlaması - Spor Haberleri

Galatasaray'ın Kasımpaşa'dan transfer ettiği Eren Derdiyok, başarılı bir sezon geçireceklerine inandığını söyledi. Eren ayrıca Fenerbahçe'nin rakibi Grasshopper ile ilgili de açıklamada bulundu.

Eren Derdiyok, GSTV'ye yaptığı açıklamada, iyi bir hazırlık dönemini geride bıraktıklarını belirterek, "Gittikçe kuvvetleniyorum. Yüzde 100 seviyeye gelmedim ama bu süreçte takıma adapte olmaya çalıştım. Maçlarla birlikte daha da üst seviyeye çıkacağıma ve takım olarak başarılı olacağımıza inanıyorum." diye konuştu.

Beşiktaş karşısında Turkcell Süper Kupa'yı kazanarak moral bulduklarını anlatan Eren, "Çok iyi çalışıp, Kardemir Karabükspor maçına odaklandık. Bu maçın seyircisiz oynanacak olmasından dolayı da üzgünüm." değerlendirmesini yaptı.

Grasshoppers haberlerine yalanlama

Eren Derdiyok, UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi olan Grasshoppers'ı tuttuğu yönünde İsviçre medyasına yansıyan haberleri yalanladı.

"Ben, 'Grasshoppers'ın kazanmasını istiyorum' demedim." ifadelerini kullanan Eren, şunları kaydetti:

"Röportaj yanlış anlaşıldı. Telefonla bir röportaj yapmıştık ve orada Grasshoppers'ı tuttuğumu yazmışlar. Öyle bir beyanım olmadı. Ben ne Fenerbahçe'yi ne de Grasshoppers'ı tutuyorum. Her zaman, 'Hak eden kazansın.' derim. Bugüne kadar hiçbir takımı küçümsemedim, desteklemedim."

.


Spor Haberleri

Yorum