Erkan Petekkaya’nın yeni dizisi FOX’ta yayınlanacak? Dizi ne zaman başlayacak?

0
79

Paramparça’da 3 sezon boyunca Cihan karakterine başarıyla hayat veren Erkan Petekkaya yeni dizisiyle gündemde. Erkan Petekkaya’nın yeni dizisinin tanıtım fragmanı Amerika’daki özel bir fuarda yayınlandı.

Paramparça’da büyük başarı elde etti

1 aralık 2014’te başlayıp 27 Mart 2017’de son bulan ve Türkiye’de olduğu kadar dünyanın pek çok ülkesinde de ilgiyle takip edilen Paramparça dizisinden sonra Erkan Petekkaya’nın hangi dizide rol alacağı, yeni dizisinin ne zaman başlayacağı merak edilmekteydi.

Erkan Petekkaya’nın yeni dizisi FOX’ta

ABD’nin Los Angeles kentinde bulunan dizi fuarına katılan Erkan Petekkaya, yeni dizisiyle ilgili de ilk kez açıklamada bulundu. Erkan Petekkaya’nın oynayacağı yeni dizisinin tanıtım videosu büyük ilgi uyandırdı.

Dizi ne zaman başlayacak?

Erkan Petekkaya’nın yeni dizisi FOX kanalında yayınlanacak. Amerika’daki FOX stüdyolarında olmaktan dolayı mutluluğunu dile getiren Erkan Petekkaya, yeni projesi için de heyecanlı olduğunu belirtti. Ancak yeni dizisinin ne zaman başlayacağına dair soruları yanıtsız bıraktı.

Erkan Petekkaya’nın oynadığı diziler

Erkan Petekkaya daha önce Güzel Günler, Son Bahar, Hanımeli Sokağı, Köpek, Serseri gibi dizilerde oynamış olsa da asıl dikkat çeken rolünü Aynalı Tahir’de elde etti. Ardından Beyaz Gelincik’te rol aldı.

Erkan Petekkaya asıl büyük çıkışını Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizideki Ali Kaptan karakteriyle yakaladı. Sonrasında Dila Hanım’da istediği başarıyı yakalayamasa da Paramparça Erkan Petekkaya’nın yeniden zirveye konduğu proje oldu.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here