Erzurum'da yol ortasında cinayet

Oğuzhan Hacıoğlu
292 kere okundu

Yaşam

Erzurum'da yol ortasında cinayet - Yaşam Haberleri

Erzurum'da meydana gelen cinayet olayında bir kadına tecavüz ettiği öne sürülen Yaşar S. adlı kişi 12 bıçak darbesiyle öldürüldü.

Erzurum'da bir kadına tecavüz ettiği iddia edilen 36 yaşındaki Yaşar S. 12 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Olayla ilgili 7 kişi gözaltına alındı.

Olay, dün gece yarısı merkez Palandöken İlçesi Yunusemre Mahallesi Sultan Alparslan Caddesi'nde meydana geldi. İlçede esnaf olan ve 6 ay önce eşinden boşanan Yaşar S., tanıştığı 23 yaşındaki T.Y. ile ilişkiye girdi. İddiaya göre, ilişkisinin evlilikle sonuçlanmasını isteyen T.Y., olumlu yanıt alamayınca olayı ailesine anlattı ve Yaşar Soğukpınar'ın kendisine tecavüz ettiğini söyledi.

YAŞAR S.'Yİ EVİNE ÇAĞIRDI

Aile fertleri iddiaya göre T.Y.'den, buluşma bahanesiyle Yaşar S.'yi çağırmasını istedi. Önceki gece Yaşar S.'yi telefonla arayıp T.Y., "İlişkimizi ailem öğrendi, zor durumdayım, gel beni kaçır" dedi.

Yaşar S. da bir taksiye binip gece yarısı T.Y.'nin verdiği adrese geldiğinde orada bıçak ve sopalarla bekleyen yakınları da taksinin etrafını çevirdi. Taksiden inen adama saldıran T.Y.'nin yakınları onu cadde ortasında 12 bıçak darbesiyle öldürdü.

Yaşar S'nin cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na götürülürken olaya karışan S.Y., G.Y., Ş.Y., M.Y., G.İ. ve Ö.M. cinayet, T.Y. de azmettirmek suçlamasıyla gözaltına alındı.

Etiketler: erzurum

Yaşam Haberleri

Yorum