Esat Yontunç’un evleneceği Hande Gülşen kimdir?

0
286

Acun’un en yakın arkadaşı Esat Yontunç kiminle evleniyor? Ya da soruyu şöyle de sorabiliriz Esat Yontunç’un evleneceği modacı Hande Gülşen kimdir?

Acun Ilıcalı’nın yol arkadaşı, kankası ve aynı zamanda Acun Medya’nın Ilıcalı’dan sonra gelen ikinci ismi olan Esat Yontunç sonunda evlenmeye karar verdi. Cemiyet hayatının gözde bekarlarından biri olan ve ismi çok sayıda güzelle anılan Esat Yontunç bir süredir birlikte olduğu ünlü modacı Hande Gülşen ile evlilik hazırlığında. Hal böyle olunca Esat Yontunç’un evleneceği 33 yaşındaki Hande Gülşen kimdir sorusunun cevabı da merak edilmeye başlandı.

Esat Yontunç’un evleneceği Hande Gülşen kimdir?

Kısa süre önce Yunanistan’da yayınlanan O Ses Yunanistan yerinden yöneten ardından Yunanistan için çekilen Survivor Yunanistan’da da önemli görevlerde bulunan Esat Yontunç modacı Hande Gülşen ile evleniyor. Aynı zamanda genç bir girişimci olan Hande Gülşen 2wins adlı tasarım şirketinin de ortaklarından biri. Kardeşi Duygu ile birlikte internetten el yapımı farklı tasarımlarını moda severlerle buluşturan Hande Gülşen son derece başarılı bir modacı. Duygu ve Hande Gülşen’in liderliğindeki markaları dünya genelinde 22 ülkede 52 satış noktasıyla ve 4 mağazasıyla yoluna devam etmektedir.

Bir Boşnak kızı olan 33 yaşındaki Hande Gülşen’in annesi Saraybosnalı. Üniversite eğitimini turizm üzerine aldı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here