Eski Fenerbahçeli Vitor Pereira inter'e transfer olabilir

Oğuzhan Hacıoğlu
164 kere okundu

Fenerbahçe

Eski Fenerbahçeli Vitor Pereira inter'e transfer olabilir | Futbol - Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe ile sezon başında yollarını ayıran Vitor Pereira istediği tekliflerin gelmemesi üzerine bu sezon takımsız kalmıştı. Frank De Boer'i gönderen İnter'in Vitor Pereira ile anlaşma imzalamak üzere olduğu öne sürüldü.

Fenerbahçe'den apar topar gönderilen Vitor Pereira'nın ismi İtalya Serie A devi Inter ile anılıyor.Fenerbahçe ile sezon başı yolları ayrılan Vitor Pereira için önemli bir iddia ortaya atıldı. İtalya’nın önde gelen spor gazetelerinden olan La Gazzetta dello Sport’un haberine göre, teknik direktör Frank de Boer ile yollarını ayıran Inter’in aday listesinde Portekizli çalıştırıcı var.

Yeni teknik direktörlük için listesinde birkaç isim olan Inter’de liste başının Pereira olduğu ifade edildi. Öte yandan Inter, Zenit’ten ayrıldığından bu yana takım çalıştırmayan Andre Villas Boas, Hollandalı Guus Hiddink, Marcelino Toral ve Stefano Pioli gibi isimleri alternatif olarak düşünüyor.

Caner Erkin'i istememişti

Fenerbahçe’de geçirdiği 1 sezonun ardından görevden alınan Pereira’nın yerine Dick Advocaat getirilmişti.Roberto Mancini’nin yerine göreve gelen Frank de Boer ise kısa vadede başarılı olamayınca takımdan gönderildi. Hollandalı’nın adı, Caner Erkin’i takımdan göndermesi ile Türkiye gündeminde yankılanmıştı.

Frank De Boer inter'in başına geldikten sorna Caner Erkin'i takımda istememiş ve kiralanmasını talep etmişti. Bunun üzerine Caner Erkin Beşiktaş'a kiralanmış ve yeniden Süper Lig'e dönmüştü. Fenerbahçe'de oynadığı dönemden Caner Erkin'i tanıyan ve kadroda yer veren Vitor Pereira'nın Erkin'i gelecek yıl İnter'e geri çağırması bekleniyor.


Fenerbahçe Haberleri

Yorum