Fahriye Evcen ‘estetik yaptırdı’ iddialarına sert çıktı

0
192

Fahriye Evcen estetik yaptırdı mı? Magazin basını son günlerde bu sorunun yanıtını arıyor. Sabah bültenlerindeki magazin programlarında gazeteciler ‘Fahriye Evcen estetikli mi’ sorusuna yanıt arıyor.

Ekranların en güzel oyuncularından biri olan Fahriye Evcen son zamanlarda ‘esteik yaptırdı’ iddialarıyla gündemde. İddialar karşı ne düşündüğü sorulan Fahriye Evcen, “Ne estetiği daha 30 yaşındayım” diye konuştu.

Fahriye Evcen: Estetik yaptırmadım

İddiaları kameralar karşısında yalanlayan güzel oyuncu Fahriye Evcen, “Estetik ameliyat değil ufak bir müdahale bile yok. Ben 15 yıla yakın kameralar önündeyim. 30 yaşındayım ne estetik ameliyatı” diye konuştu.

Yeşim Salkım: Bence de estetik yaptırmadı

Yeşim Salkım Fahriye Evcen hakkındaki estetik iddiaları için “Bu farklılıklar açıyla ilgili. Biri en genç hali, diğeri profesyonel fotoğraf diğeri de amatör fotoğraf. Monica Bellucci gibi bir kadın. Estetik yaptırdığını düşünmüyorum” dedi.

Kanal D’nin Renkli Sayfalar programına konuk olan Yeşim Salkım, “Hangi oyuncuları beğeniyorsunuz” sorusuna da yanıt verdi.

Serenay Aktaş, Serenay Sarıkaya ve Kenan İmirzalıoğlu’nu beğendiğini söyledi. Salkım, “Yaşına göre en karizmatik oyunculardan biri Kenan. Halit Ergenç de çok başarılı. Eşiyle birbirine çok yakışıyor” dedi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here