Faik Bey kanser olabileceğini öğrenince Safiye Soyman'a mektup yazdı

Serhat Ramay
409 kere okundu

Televizyon

Faik Bey kanser olabileceğini öğrenince Safiye Soyman'a mektup yazdı - Televizyon Haberleri

Faik Bey 18 yıldan fazla bir süredir birlikte Safiye Soyman'a kanser olabileceğini öğrendikten sonra mektup yazdı. Renkli Safalarda duvak takan gelinlik giymiş gibi olan Safiye Soyman ile Faik Bey'in dansı da görülmeye değerdi.

Safiye Soyman'ın böyle bir mektuptan haberi yoktu. Gerçek Renkil Sayfalar programında ortaya çıktı. Faik Bey kanser olduğunu öğrenir öğrenmez hayat arkadaşı Safiye Soyman'a bir mektup yazdı. Safiye Soyman ise "Bana kanser olabileceğini öğrendikten sonra yazdığı mektubu ilk kez duydum" diye konuştu.

FAİK BEY'DEN SAFİYE SOYMAN'A KANSER MEKTUBU

Yaklaşık 15 yıldır birlikte olduğu Safiye Soyman'dan ayrılan Faik Bey hayat arkadaşı ile birlikte Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu Renkli Sayfalar programına katıldı.

Faik Bey yakın geçmişte kanser riski taşıdığını öğrendiğini söyleyince stüdyoda duygusal anlar yaşadı. Kanser olabileceğini öğrendiği ilk anda da yaptığı şeyin 18 yıllık hayat arkadaşı Safiye Soyman'a bir mektup yazmak olduğunu söyledi. Safiye Soyman ise bu mektuptan yeni haberi olduğunu söyledi.

safiye soyman gelinlik giydi faik bey dansa kaldırdı

SAFİYE SOYMAN GELİNLİK GİYDİ

Faik Bey, "18 yıldır birlikteyiz. En büyük pişmanlığımız bir çocuğumuzun olmaması. Bir çocuğumuz olsaydı şimdi bizimle 16 yaşında olurdu. Bizimle büyürdü ne güzel olurdu" dedi. Ardından sunucular Safiye Soyman'ın elbisesini bir duvakla tamamladı. Safiye Soyman gelinlik giymiş gibi oldu. Ve hemen ardından romantik bir müziğin ardından ikili dans etti.


Televizyon Haberleri

Yorum