Familya'daki sahne için Şükran Ovalı Fenerbahçelilerden özür diledi

Serhat Ramay
1045 kere okundu

Televizyon

Familya'daki sahne için Şükran Ovalı Fenerbahçelilerden özür diledi - Televizyon Haberleri

Beşiktaş oyuncusu Şükran Ovalı, rol aldığı Familya dizisinde yer alan ve Fenerbahçelileri kızdıran sahne için özür diledi. Sevgilisi Caner Erkin'in uzun yıllar Fenerbahçe forması giymiş olması Familya dizisindeki sahneyi Şükran Ovalı açısından daha da önemli kılıyor.

Familya dizisindeki Fenerbahçe sahnesinde r harflerini söyleyemeyen Aziz Yıldırım ile örtük şekilde dalga geçildiği yorumlarını da beraberinde getirmişti. Caner Erkin'in sevgilisi ünlü oyuncu Şükran Ovalı, çekilen sahnenin ardından Fenerbahçeli taraftarların tepkisiyle karşılaştı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bilindiği gibi r harflerini söyleyemiyor. Dizideki r harflerini söyleyemeyen Fenerbahçe taraftarının traji komik durumu Fenerbahçeli taraftarlarının büyük tepkisini çekti.

FOX TV ekranlarındaki Familya dizisi Fenerbahçeliler'i kızdıran Beşiktaşlı Caner Erkin'in sevgilisi olan Şükran Ovalı'nın canlandırdığı Ezgi Alagöz'ün Fenerbahçe sahnesi büyük tepkilere neden olmuştu.

Familya dizisindeki sahne nedeniyle Şükran Ovalı Fenerbahçelilerden özür diledi

Olayın büyümesinin ardından resmi Twitter hesabından açıklamada bulunan ünlü oyuncu Şükran Ovalı sahneyle ve Fenerbahçe ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Son günlerde, rol aldığım 'Familya' dizisinde yayınlanan talihsiz bir sahne sebebi ile, şahsıma yapılan saldırılar karşısında yayıncı kuruluşumuz ve yapım şirketimiz tarafından yapılan açıklamadan sonra sessiz kalıp, büyük bir üzüntü ile yapılan saldırıları izledim. Ancak geldiğimiz noktada, bana ve ekibimize yapılan bütün bu suçlamalar karşısında ben sessiz kalamıyorum.

Şükran Ovalı Fenerbahçelilerden özür diledi

Doğaçlama sahneydi

Senaryoda yer almayan, doğaçlama yapılması istenilen bir sahnede aldığım cevap üzerine, kaydı kestiğimiz noktada sahnenin kullanılmamasını; yanlış anlaşılabileceği, bu konuda hassasiyet göstermemiz gerektiği yönündeki fikrimi yönetmenimiz ve ekibi ile defalarca paylaştım. Bunun üzerine yönetmenimizden sahnenin hiçbir şekilde kullanılmayacağının teyidini aldım.

Bahsi geçen sahnenin yer aldığı bölümün yayını sırasında, yeni bölüm sahnelerini çekmek üzere setteydim ve gelen tepkiler üzerine bu sahnenin yayınlandığını öğrendim. O andan bu yana üzerime yapıştırılmaya çalışılan hiçbir sıfatı, suçlamayı kabul etmiyorum ve de hak etmiyorum.

Mevzubahis sahne ve diyalogla ilgili süreci ve yaşadığım üzüntüyü öncelikle tüm Fenerbahçeliler ve kamuoyu ile paylaşmak isterim.

Sevgi ve saygılarımla..."

Editörün notu: Olayın geldiği son nokta hayli ilginç. Gerçeten Familya dizisindeki sahnede Caner Erkin'in sevgilisi Şükran Ovalı Aziz Yıldırım ile dalga geçmeyi mi planladı bu konuda fikir yürütmek biraz güç. Ancak ortada Şükran Ovalı tarafından yapılımş bir açıklama var. Eğer Fenerbahçeliler sahneyi üzerlerine alındıysa, burada sorumluluk dizinin yapım ekibine aittir.


Televizyon Haberleri

Yorum