Fatih Altaylı: Fikret Orman'a haddini bildirin

Oğuzhan Hacıoğlu
295 kere okundu

Beşiktaş

Fatih Altaylı: Fikret Orman'a haddini bildirin | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Geçtiğimiz günlerde Fikret Orman'ın Galatasaray ile ilgili söylediği sözleri gündemine alan Fatih Altaylı Fikret Orman'ın 'haddinin bildirilmesi gerektiğini' söyledi.

Habertürk TV'de yayınlanan bir spor programının konuğu olan Fatih Altaylı spor dünyasına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'de başkan adaylığını açıklayan Ali Koç ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Ali Koç'un hem Fenerbahçe'y4e hemde TÜrk sporuna katkı sağlayacağına inandığını ifade eden Fatih Altaylı Koç'un başarılı bir yönetici olabileceğini ifade etti.

Fatih Alataylı Florya'yı babam mı sattı?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Divan Kurulu toplantısında Galatasaray ile ilgili sözlerini değerlendiren Altaylı, "Birinin Fikret Orman'a haddini bildirmesi lazım. Devlet, bizim Ali Sami Yen arazimizden kar sağladı. Kendileri statlarını yaparken, dışarıdaki bir kısmı da stada kattılar. Kimse 'avanta aldınız' demedi. Orman, 'Biz mallarımızı satmıyoruz' diyor. Florya'yı babam mı sattı? Borcunu ödemek için kendi malını satmayıp ne satacaksın. Geldiğinde senden daha fazla ağlayan var mıydı? 'Feda' diyen sen değil miydin? Genel kurul senden hesap sormasın mı? Fenerbahçe ve Galatasaray'ın borç ödeme gücü Beşiktaş'tan daha yüksek. Her genel kurulda bunlar sorulur" dedi.


Beşiktaş Haberleri

Yorum