Fatma Şahin: Başımıza ne geldiyse o görevdeyken geldi

Serhat Ramay
235 kere okundu

Türkiye

Fatma Şahin: Başımıza ne geldiyse o görevdeyken geldi - Türkiye Haberleri

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 'Başımıza ne geldiyse darbeci general Semih Terzi Kilis sınırında koruyucu özel harekat komutanlığı yaptığı dönemde geldi' diye konuştu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kahraman Ömer Halisdemir'in öldürdüğü darbeciyi sert bir dille eleştirdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ömer Halisdemir tarafından vurularak öldürülen FETÖ'cü darbeci general Semih Terzi'nin Kilis'te bulunduğu dönemde yaşananları anlattı.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin katıldığı özel bir televizyon programında darbeci asker Semih Terzi'yi sert dille eleştirdi.

Şahin katıldığı Kadınlar Meclisi programında da, "Darbeci Semih Terzi bizim Kilis sınırımızın Koruyucu Özel Hareket Komutanıydı. O Adam o sınırdayken bizim başımıza ne geldi ise o görevde iken geldi" dedi.

15 Temmuz gecesi, Özel Kuvvetler Komutanlığı'nı ele geçirmeye çalışan darbeci general Semih Terzi, Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurularak öldürülmüş, ardından diğer darbeci askerler Astsubay Halisdemir'i şehit etmişti.

Kahraman astsubay Ömer Halisdemir, 15 Temmuz gecesi darbeci Semih Terzi'yi böyle öldürmüştü.


Türkiye Haberleri

Yorum