Fenerbahçe Donald Trump'ı tebrik etti

Oğuzhan Hacıoğlu
231 kere okundu

Fenerbahçe

Fenerbahçe Donald Trump'ı tebrik etti | Futbol - Fenerbahçe Haberleri

ABD'nin yeni başkanı seçilen Donald Trump'a Türkiye'den bir tebrik de Fenerbahçe SPor Kulübünden geldi. Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamda Donald Trump'ı tebrik ederiz ifadelerine yer verildi.

Anket sonuçlarında yer alan verilerin aksine ABD'nin yeni başkanının Donald Trump seçilmesi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de farklı yorumların gelmesine neden oldu. Donald Trump'ın başkanlığı ile ilgili ünlülerden ve siyasilerden sonra spor dünyasından da açıklama gelmeye başladı. ABD'nin yeni başkanı olan Donald Trump'ı tebrik eden Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada "2016 ABD Başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi Parti adayı iş adamı Donald Trump, 45. ABD Başkanı olarak seçilmiştir. Yeni ABD Başkanı Donald Trump’ı tebrik ederiz." ifadelerine yer verdi.

DONALD TRUMP FENERBAHÇELİ Mİ?

Türk Amerikan Cemiyeti tarafındna düzenlenen 2012 yılındaki toplantıya Amerikalı ve Türk iş adamları katılmış toplantıda Türk bir işadamı ABD'li Trump'a formasını hediye etmişti.

Fenerbahçe USA Derneği Başkan vekili olan Cüneyt Gürkan tarafından hediye edilen forma sosyal medyada binlerce kez paylaşılmış Donald Trump Fenerbahçe'nin maçlarına davet edilmişti.


Fenerbahçe Haberleri

Yorum