Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde ortalık karıştı! Aziz Yıldırım anons yaptı: Tahrik ediyorlar, kanmayın

Serhat Ramay
398 kere okundu

Spor

Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde ortalık karıştı! Aziz Yıldırım anons yaptı: Tahrik ediyorlar, kanmayın - Spor Haberleri

Basketbol'daki Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde ortalık bir anda karıştı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım anons yaptı.

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nin 6. haftasında oynanan Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank derbisinde gergin anlar yaşandı.Karşılaşmanın 4. çeyreğinde bir anda hareketlenen Fenerbahçe'nin pota arkasındaki taraftarlar, Galatasaray benchine doğru hareketlendi ve yabancı maddeler fırlatmaya başladı.

AZİZ YILDIRIM'DAN TAHRİK EDİYORLAR ANONSU

Bunun üzerine oyun durdu ve Obradovic ile oyuncular Fenerbahçeli taraftarları sakinleştirmek için o noktaya gitti. Bu sırada maçı izleyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, mikrofonu eline alarak "Tuzağa düşmeyin, tahrik ediyorlar sizi" sözleri ile taraftarlarını uyardı ve maç yeniden başladı.

Bir süre sonra da Obradovic'in uyarısı ile birlikte Fenerbahçe'nin kaptanı Melih Mahmutoğlu mikrofonu eline aldı ve "Lütfen küfür etmeyelim, sadece takımımıza destek verelim" sözleri ile taraftarlarını uyardı.

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, Melih Mahmutoğlu'nun anons yapmasından memnun olmadı ve tepki gösterdi.

Karşılaşma 92-74 Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle sona erdi.


Spor Haberleri

Yorum