Fenerbahçe'de Moussa Sow karışıklığı

Serhat Ramay
172 kere okundu

Spor

Fenerbahçe'de Moussa Sow karışıklığı - Spor Haberleri

Fenerbahçe'nin Al Ahli'den kiraladığı Moussa Sow'un TFF sitesinde yer alan Fenerbahçe kadrosunda bulunmaması kafaları karıştırdı.

Fenerbahçeli taraftarlar Moussa Sow paniği yaşıyor... Sarı-lacivertlilerin Al Ahli'den kiralayıp dün sözleşme imzalattırdığı Moussa Sow'un TFF'nin internet sitesinde yer alan Fenerbahçe kadrosunda görünmemesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Dün gece 00.00 itibariyle transfer dönemi sona ererken Fenerbahçe kadrosunda yeni transferlerden sadece Sow'un adı Fenerbahçe kadrosunda yer almadı. Yapılan yorumlarda geçtiğimiz sezon Galatasaray'ın yaşadığı Grosskreutz skandalının bir benzerinin gerçekleşmiş olabileceği belirtildi. Hatırlanacağı gibi Cimbom, geçen sezon Alman oyuncunun belgelerini yetiştirememiş ve oyuncu sarı-kırmızılı formayı giyememişti. Konuyla ilgili sarı-lacivertli cepheden bir açıklama gelmedi.

Öte yandan aynı şekilde Gaziantepspor'un son gün transfer ettiği Nabil Ghilas da kırmızı-siyahlı takımın kadrosunda görünmüyor. Bu durumunun TFF'den mi yoksa kulüplerden mi kaynaklandığı sosyal medyada en çok konuşulan konulardan birisi oldu.


Spor Haberleri

Yorum