Fenerbahçe'nin yeni başkan adayı Ali Koç da stadtaydı

Oğuzhan Hacıoğlu
215 kere okundu

Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin yeni başkan adayı Ali Koç da stadtaydı | Futbol - Fenerbahçe Haberleri

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Fenerbahçe taraftar toplantısında başkan adayı olacağını açıklayan Ali Koç da Karabük maçını locadan takip etti.

Gelecek başkanlık seçimlerimde Aziz Yıldırım'ın rakibi olacak olan Ali Koç Karabük maçında adeta yerinde duramadı. Fenerbahçe'nin attığı her golden sonra yanındakilere sarılan ve öpen Ali Koç'un oldukça heyecanlı olduğu dikkatlerden kaçmadı. Fenerbahçe'nin Karabük'ü 5-0 mağlup ettiği karşılaşmadaki oyunu taraftarların anı sıra başkan adayı Ali Koç'dan da büyük ilgi gördü.

Beşiktaş'la puan farkı azaldı

Fenerbahçe Kulübü'nün başkanlığına aday olduğunu açıklayan Ali Koç, sarı lacivertli takımın Kardemir Karabükspor ile oynadığı karşılaşmayı tribünden izledi.Ülker Stadyumu'ndaki locasından büyük heyecanla maçı takip eden Ali Koç, sarı lacivertli futbolcuların attığı gollerden sonra büyük sevinç yaşadı. Şampiyonluk adaylarından Beşiktaş'ın puan kaybettiği haftada aradaki puan farkını azaltmak adına maça galibiyet parolası ile çıkan Dick Advocaat'in öğrencilerin 3 puanı farklı skorla aldı.


Fenerbahçe Haberleri

Yorum