Fenerium mağazaları para bastı

Metehan Nazlı
133 kere okundu

Fenerbahçe

Fenerium mağazaları para bastı | Futbol - Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün lisanslı ürünlerini satıldığı Fenerium mağazaları Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin olduğu hafta sonunda 3 milyon 200 bin TL'lik ciro yaptı

Fenerbahçe, Galatasaray ile oynadığı derbi karşılaşmasında sadece 3 puan kazanmadı. Planlarını galibiyet üzerine yapan Fenerium mağazaları maçın hemen ardından Hello Kitty göndermeli tişörtleri Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'ndeki iki mağazasından ve "www.fenerium.com.tr" üzerinden online satışa sundu.

Derbi karşılaşmasının ardından duyurusu yapılan Hello Kitty tişörtleri ilk 12 saat içinde 5 bin satış yaptı. Dünkü derbinin hatırası olarak üretilen ve 39,95 TL'den satışa sunulan Hello Kitty tişörtleri, Fenerbahçe'nin derbi galibiyetinin sadece 3 puan almakla sınırlı kalmamasına neden oldu.

Bunlardan dolayı hafta sonunda Merkez Fenerium mağazaları rekor satış ve ciro yaptı. Türkiye genelinde Cumartesi ve Pazar günü Hello Kitty tişörtü dahil Fenerium mağazalarında toplam 30 bin parça ürün satılırken, Fenerium'un kasasına bu iki günde 3 milyon 200 bin TL girdi.


Fenerbahçe Haberleri

Yorum