Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'dan Emmoğlu klibi

Serhat Ramay
1061 kere okundu

Magazin

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'dan Emmoğlu klibi - Magazin Haberleri

Tuğçe Tayfur'un Emmoğlu klibi bugün ilk kez Duymayan Kalmasın programında yayınlandı.

Tuğçe Serengil, babası Ferdi Tayfur'un Emmoğlu şarkısına klip çekti. Seren Serengil, “Tuğçe annesinin güzelliğini almış, babasının da sesini almış. Gözleri aynı annesi Necla Nazır. Babasının ses tonunu almış. Şarkıyı da çok güzel aranje etmişler” diye konuştu. Ardından Tuğçe Tayfur yayına telefonla bağlandı.

TUĞÇE TAYFUR'DAN EMMOĞLU ŞARKISINA KLİP

Tuğçe Tayfur, "Babamdan ve annemden bir şeyler alabildiysem ne mutlu bana. Biz tamamen babamın şarkılarına ait 13 şarkılık bir albüm yaptım. Bu albümü bir yıldır bekletiyordum hamileliğim nedeniyle. Ama korsana yenik düştük. İnternette albümü gördüm. Bugün ilk defa Duymayan Kalmasın programında Emmoğlu klibimizi yayınladık" diye konuştu.

TUĞÇE TAYFUR'UN EMMOĞLU KLİBİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Albüm Seyhan etiketiyle çıktı. Anlü müzik adamı Selim Çaldıran tecrübesiyle Tuğçe Tayfur'a albümünde yardımcı olan kişiydi.

Seren Serengil, Tuğçe'nin albümünden büyük övgüyle bahsetti. Zara'nın ardından ikinci sırada yer alabileceğini söyledi. Tuğçe Tayfur alçak gönüllü ve sempatik konuşmasıyla büyük beğeni topladı.

FERDİ TAYFUR: KIZIMI TEBRİK EDİYORUM

Ardından programa Ferdi Tayfur programa telefonla bağlandı. Ferdi Tayfur, “Bir gün bir kızın olacak ve senin şarkılarını okuyacak deselerdi inanmazdım. Bunun manevi boyutu hiçbir şeyle ölçülmez. Fakat büyük bir cesaret. Benim şarkılarım çok kolay şarkılar değildir. Kızım tuttuğunu koparır. Çok inatçıdır. Keman çalar, piyano çalar. Müzik okumadı ama çok başarılı. Başaracağını sanmıyordum ama başardı. Tebrik ediyorum” dedi.


Magazin Haberleri

Yorum