Ferman Toprak'a çıplak fotoğraf şantajı yapan Türkan K. kimdir?

Serhat Ramay
639 kere okundu

Magazin

Ferman Toprak'a çıplak fotoğraf şantajı yapan Türkan K. kimdir? - Magazin Haberleri

Ünlü türkücü Ferman Toprak eski sevgilisinin çıplak fotoğraf şantajıyla gündemde. Bir dönem ilişki yaşadığı Türkan K., çıplak fotoğrafla Ferman Toprak'a şantaj yaptı. Peki kimdir bu Türkan K., ve ünlü şarkıcıyla nasıl bir ilişkisi var?

Beyaz TV’de yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz yorumcusu Bircan İpek Ferman Toprak’a yapılan çıplak fotoğraf şantajıyla ilgili ilginç bir detaya dikkat çekti.

Bilindiği gibi Hayatı Tesbih Yapmışım şarkısıyla ünlenen Ferman Toprak, sahneye çıktığı yerde tanışıp sevgili olduğu Türkan K., isimli kadının şantajına uğramıştı. Bu şantaj olayı her ne kadar aylar önce yaşansa da bugün yeniden bütün canlılığıyla gündemde.

İddialara göre Türkan K., adlı kadın dinlemek için gittiği şarkıcı Ferman Toprak ile yakınlaşıp sevgili olmuştu. Ancak daha sonra Ferman kendisinden ayrılıp Hilal adındaki başka bir hanımla nişanlanmıştı. Terk edilmeyi gururuna yediremeyen Türkan K., ilişki yaşadıkları dönemde çektiği çıplak bir fotoğrafla Ferman Toprak’a şantaj yapmak istedi.

Ferman Toprak kendisine şantaj yapan Türkan K.'dan ayrılıp Hilal hanımla evlendi

FERMAN TOPRAK’IN ÇIPLAK FOTOĞRAFI NASIL?

Bircan İpek, Ferqman Toprak’ın şantaja konu olan fotoğrafta sırtı dönük, yatakta uyur vaziyette göründüğünü söyledi. Ayrıca bir adının bir erkeğe bu tür bir şantaj girişiminde bulunmasının son derece onur kırıcı bir davranış olduğunu söyledi.

FOTOĞRAF NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Bircan İpek ilginç bir detaya dikkat çekti. İddiaya göre Ferman Toprak çıplak fotoğraflarının çekildiği ilişkiyi Hilal ile evliyken yaşamıştı. Dolayısıyla çıplak fotoğrafın çekildiği tarih de büyük sorun teşkil ediyor.

Bircan İpek'ten Ferman Toprak'a çıplak fotoğraf şantajıyla ilgili yeni iddia

TÜRKAN K.’DAN ÇIPLAK FOTOĞRAF İTİRAFI

Ferman’dan 100 bin dolar sızdırmak için çıplak fotoğrafla şantaja girişen Türkan K., beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Ferman Toprak derhal dava açtı. Hakim karşısına çıkıp suçunu itiraf eden Türkan K., yaptığından pişmanlık duyduğunu, Ferman’ın kendisinden ayrılıp bir başkasıyla nişanlanmasına çok üzüldüğünü söyledi.


Magazin Haberleri

Yorum