Fethullah Gülen evleniyor mu? Evleneceği kişi kim, kaç yaşında?

Serhat Ramay
3080 kere okundu

Türkiye

Fethullah Gülen evleniyor mu? Evleneceği kişi kim, kaç yaşında? - Türkiye Haberleri

Fuat Uğur'un Fethullah Gülen evleniyor iddiası bir anda manşet oldu. Bütün büyük gazeteler Uğur'un yazısını manşetten gördü. Ancak yanıt bekleyen bir soru var: Fethullah Gülen kiminle evleniyor?

Gülen evlenme arzusunda olduğunu ilk olarak kime açtı? 15 Temmuz kalkışmasının ve FETÖ'nün lideri Fethullah Gülen'in evlenme isteğini ilk olarak yeğeninin eşi, örgütün 2 numarası Cevdet Türkyolu’na açtı. Türkiye yazarı Fuat Uğur, eş adayının Gülen'in evleneceği eş adayının 6 ay önce belli olduğunu iddia etti. Ancak Gülen kiminle evleniyor sorusunu yanıtın muamma.

Fuat Uğur: İnan bana Gülen evleniyor

Haberi doğrulatmak için epeydir bekliyorduk Ümit Akdemir’le.
Bana ilk söylediğinde “Hadi canım, bu kadarı da olamaz” dedim. Ümit “Ağabey bundan her şey beklenir, bu adamı tanıyorum ben, inan bana” diyordu her seferinde.
Nihayet dün aradı beni “İşlem tamam, çünkü gerçekten evleniyor” diye.
Nasıl bir ruh hastası ile karşı karşıya olduğumuzu bir kez daha idrak ettim.

Gülen evleniyor iddiasında Ümit'in güvenirliği

Evleniyor iddiasında Fuat Uğur bu bilgiyi kimden aldığını ise şöyle açıkladı: "Bu bilgi canı sıkılan eski FETÖ’cü bölge imamı tarafından bir başka ülke abisine aktarıldı. Onun yardımcısı da bilgiyi Ümit Akdemir’e sızdırdı. Şimdiye dek ondan gelen bilgileri bu köşede yayınladım. FETÖ’cülerin darbe hazırlığı yapmasından, MHP içindeki FETÖ’cü oluşuma dek. Hepsi doğru çıktı. Bu yüzden Ümit’e güveniyorum."

Gülen kiminle evleniyor? Kaç yaşında?

Gülen evleniyor iddiası gündeme bomba gibi düşmüşken artık bir sonraki aşamaya geçildi. Şimdi anıt bekleyen bir soru var: Fethullah Gülen kiminle evleniyor? Gelin adayının 6 ay önce seçildiği iddiası var. Ancak Gülen'in evleneceği kişinin nerede olduğu, nereli olduğ, kaç yaşında olduğu Belli değil. Gülen'in evleneceği kişinin adı sanı da büyük bir gizem.


Türkiye Haberleri

Yorum