Fikret Orman'dan Palabıyık için manidar yorum

Serhat Ramay
162 kere okundu

Galatasaray

Fikret Orman'dan Palabıyık için manidar yorum | Futbol - Galatasaray Haberleri

Ali Palabıyık'ın yönetiminden memnun olmadığını teknik direktör Şenol Güneş manidar sözlerle ifade etmişti. Galatasaray ile oynanan derbinin ardından bir açıklama da başkan Fikret Orman'dan geldi.

Galatasaray ile 2-2 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulunan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, “Çok zevkli bir mücadele oldu. Çok şanssız ilk yarı geçirdik, şanssız bir gol yedik. Beşiktaş her zaman maçı kazanabileceğini ortaya koydu. Yenmek istiyorduk, üzüldük açıkçası. Hayırlısı böyleymiş. Her şey güzeldi” dedi.

Fikret Orman Galatasaray maçının ardından konuştu

Hakemlerle ilgili rakiplerimiz yeterince konuşuyor

Deplasman yasağının kaldırılmasının ardından Galatasaray’ı Vodafone Arena’da ağırlamaktan keyif aldıklarını vurgulayan Orman, “Biz centilmen ve efendi bir kulübüz. Burada rakip taraftarları ağırlamaktan keyif aldık. Futbol taraftarlarla güzel. Gerekli olan pozitif desteği camiamız ve taraftarlarımız veriyor. Diğer kulüplerden de aynı desteği bekliyoruz. Hakemle alakalı yorum yapmak istemiyorum. Zaten Beşiktaş ve hakemlerle alakalı rakiplerimiz yeteri kadar yorum yapıyor” diye konuştu.

Beşiktaş Galatasaray maçının hakemi Ali Palabıyık


Galatasaray Haberleri

Yorum