Fragman! Deli Divane yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ranvir’in sırrı ne?

Serhat Ramay
11216 kere okundu

Deli Divane

Fragman! Deli Divane yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ranvir’in sırrı ne? | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Alekh ve Sadna evlilik hazırlıkları yaparken evden uzaklaşan Ranvir’in büyük sırrı herkes tarafından merak ediliyor. Deli Divane dizisinin 104. bölüm fragmanı yayınlandı. Deli Divane’nin Pazartesi günü yayınlanacak 104. bölümünde neler olacak. 

Ragini ise Delhi’ye giden Ranvir’in ardından gözyaşı dökmeye devam ediyor. Kimse Ranvir’in Delhi’ye neden gittiğini, neyi araştırdığını bilmiyor? Ranvir neden bir anda kardeşi Alekh’in hesabındaki bütün parayı kendi üstüne geçirdi? Ranvir’in büyük sırrı ne? Ranvir'in büyük sırrı yeni fragmanda ortaya çıkıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=gbLwKvFSBis

DELİ DİVANE 104. BÖLÜM FRAGMANI

Alekh ile Sadna 10 gün sonra yapılacak düğün için alış verişe çıkarken yanlarında Slokh da vardı. Alekh her fırsatta Sadna ile Slokh'u yakınlaştırmayı denedi. Ancak Slokh sonunda Alekh'in ne yapmaya çalıştığını öğrendi.

https://www.youtube.com/watch?v=rjEbYrjZkTk

DELİ DİVANE 103. BÖLÜM FRAGMANI

Sadna ile kendisini her fırsatta yalnız bırakmasından şüphelenen doktor Slkoh sonunda Alekh'in ne planladığını sezdi. Alekh'in amacı, Slokh ile Sadna'yı bir araya getirip birbirlerinden hoşlanmalırın sağlamak.

Deli Divane yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Alekh ve Sadna evlilik hazırlıkları yaparken evden uzaklaşan Ranvir’in büyük sırrı herkes tarafından merak ediliyor. Deli Divane dizisinin 104. bölüm fragmanı yayınlandı. Deli Divane’nin Pazartesi günü yayınlanacak bölümünde neler olacak.

Deli Divan her gün öğleden sonra saat 4’te ekrana geliyor. Dizinin tekrar bölümleri ise her sabah 11’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum