Fragman! Poyraz Karayel 68. bölüm fragmanı! Poyraz ile Ayşegül barışıyor

Serhat Ramay
437 kere okundu

Poyraz Karayel

Fragman! Poyraz Karayel 68. bölüm fragmanı! Poyraz ile Ayşegül barışıyor | Televizyon - Poyraz Karayel Haberleri

Poyraz Karayel 68. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyiciler yeni bölüm fragmanını yine soluksuz izledi. Pek çok soru işareti de bir kez daha cevapsız kaldı.

Poyraz Karayel son bölümü çok ilginç bir sahneyle açıldı. Ayşegül hala Poyraz’ın kayıp 2 yılının hesabını sormaya çalışırken son bölümdeki rüya sahnesinde oldukça komik anlar yaşandı. Davacı Ayşegül, davalı ise Poyraz’dı. Rüyada bile Ayşegül, Poyraz’dan o kayıp iki yılın hesabını sordu. Yeni fragmanda Poyraz ile Ayşegül barışıyor. Ancak onları izleyen bir çift göz var.

POYRAZ KARAYEL 68. BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D’nin polisiye-aşk türündeki dizisi 3. sezonuyla ekrana gelirken, bu akşam izleyiciler Poyraz Karayel’in 67. bölümünü izledi. Ardından da Poyraz Karayel 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümün fragmanı yine izleyiciyi büyük merakta bıraktı.

Poyraz Karayel yeni bölümde neler olacak? Dizinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Poyraz ile Ayşegül birbirine kavuşurken onları izleyen göz kime ait. Fragmanda, sarıldıklar ilk anda şaşkın bir şekilde arkalarına bakıyorlar.

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Poyraz’ın dünyayı yöneten ailelerden biri olan Saygunlar’ın gizemini çözme çalışmaları devam ediyor. Gazeteci Taner Gündoğdu Çınar ve ailesiyle ilgili gerçekleri açıklayabilecek tek kişiydi. Ancak Poyraz ona ulaşamadan Çınar ve adamları başarılı bir operasyonla gazeteciyi ortadan kaldırdı.

poyraz karayel yeni fragmanı izle

POYRAZ KARAYEL 67. BÖLÜM FRAGMANI

Poyraz, Çınar’ın gazeteciyi öldürdüğünü Ayşegül’e söylese de o buna hiç ama hiç inanmak istemedi. Poyraz Karayel’de yine çok sayıda insan öldü. Yine kan döküldü. Poyraz Sayguner evine bir koruma görevlisi gibi sızarak onlar hakkında istihbarat toplamaya devam ederken, diğer taraftan da büyük aşkı Ayşegül ile sık sık karşılaşmaktadır.


Poyraz Karayel Haberleri

Yorum