Furkan Kızılay kimdir Survivor'a mı gidiyor?

Oğuzhan Hacıoğlu
193 kere okundu

Magazin

Furkan Kızılay kimdir Survivor'a mı gidiyor? - Magazin Haberleri

Çocuklar Duymasın dizisinde havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay'ın Survivor 2017'nin kadrosuna dahil edildiği öne sürüldü.

Geçtiğmiiz günlerde Kerimcan Durmaz'ın Acun Ilıcalı ile birlikte görüntülenmesinin ardından sosyal medya fenomenini Survivor'un 2017 kadrosuna dahil edileceği öne sürülmüştü. Ancak sonradan yapılan açıklamalarda Kerimcan Durmaz'ın Survior 2017'de değil İşte Benim Stilim adlı yarışma programında jüri üyesi olarak görev alacağı dile getirilmişti.

Bugün magazin basınına bomba gibi düşen olayda Çocuklar Duymasın adlı fenomen dizide Havuç karakterine can veren Furkan Kızılay'ın Survivor 2017'de yarışacağı iddia edildi. Acun Ilıcalı ve Furkan Kızılay'dan resmi bir açıklama gelmemesine karşılık Sözcü gazetesi magazin ekinde yer alan haberde Furkan Kızılay'ın Survivor 2017'ye dahil olacağı dile getirildi.

Peki Survivor 2017'nin kadrosuna dahil olacağo iddia edilen Furkay Kızılay kimdir işte detaylar.

FURKAN KIZILAY KİMDİR?

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın başrollerini canlandırdığı Çocuklar Duymasın adlı dizide Havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay 7 sezon devam eden dizide rol almıştı.

1990 doğumlu olan Furkan Kızılay 2003 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk hayatına devam ederken bir yandan da müzik ile ilgilenmeye devam etti.

2009 yılında Aşksın Sen adlı ilk albümünü piyasaya çıakran Furkan Kızılay, Kadir Has Üniversitesi'nde Enformasyon Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam ediyor.

2010 yılında Her Şey Senle albümünü çıkaran Furkan Kızılay ardından Karamel Kokun, Ecem ve Vura Vura isimli 3 albüm daha çıkardı.

Şu sıralar Miami'de tatilde olan Furkan Kızılay ABD tatilinin yanı sıra Küba'ya da ziyarette bulundu.


Magazin Haberleri

Yorum