Galatasaray yönetimi Riekerink'ı uyardı

Serhat Ramay
155 kere okundu

Galatasaray

Galatasaray yönetimi Riekerink'ı uyardı | Futbol - Galatasaray Haberleri

Galatasara yöneticisi Levent Nazifoğlu Riekerink ile bir araya gelip Hollandalı teknik adama 'takımı toparla' talimatı verdi.

Galatasaray'da yönetici Levent Nazifoğlu'nun Hollandalı teknik adam Jan Olde Riekerink ile bir görüşme yaptığı ve takımı toparlaması için süre verdiği ortaya çıktı.

Florya'da kötü gidişe çare aranıyor... Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Levent Nazifoğlu, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giderek teknik direktör Jan Olde Riekerink'le bir görüşme gerçekleştirdi. Kötü gidişatla ilgili hocadan rapor isteyen Nazifoğlu, 53 yaşındaki teknik adama uyarıda bulunmayi da ihmal etmedi.

Fanatik'te yer alan habere göre, Sezonu mutlaka şampiyon olarak, en kötü ihtimalle de ikinci sırayı elde ederek Şampiyonlar Ligi biletiyle bitirmeleri gerektiğini hatırlatan Nazifoğlu'nun, "Sana elimizden geldiğince her türlü desteği veriyoruz. Taraftar da aynı şekilde. İstediğin transferleri de yaptık. Takımı en kısa sürede toparlaman lazım. Olası bir başarsızlık halinde ne sen burada kalabilirsin ne de biz. Fenerbahçe derbisi bizler için son şans olabilir. Hazırlığınızı ona göre yapın" ifadelerini kullandığı belirlendi.

Teknik patron Riekerink'in de, "Siz hiç merak etmeyin. Şanssız bir dönemden geçiyoruz. Dominant oynadığımız maçlarda bile şanssız puan kayıpları yaşadık. Ama takımım bu süreçten başarıyla çıkacak kaliteye ve karaktere sahip. Elimizden geleni yapıp, Fenerbahçe derbisinden puan ya da puanlarla çıkacağız" cevabını verdiği öğrenildi.

Bu arada kulüp başkanı Dursun Özbek ve Levent Nazifoğlu ikilisi, Florya'ya daha sık giderek hem teknik ekibe hem de oyunculara destek verme kararı almıştı. Nazifoğlu'nun, Riekerink'ten sonra oyuncularla da toplantı yapacağı ve yönetim olarak her zaman arkalarında duracakları mesajını ileteceği bildirildi.


Galatasaray Haberleri

Yorum