Galatasaray'da Jason Denayer için altın plan

Serhat Ramay
207 kere okundu

Galatasaray

Galatasaray'da Jason Denayer için altın plan | Futbol - Galatasaray Haberleri

Galatasaray Aurelien Chedjou'yu Çin takımına satıp defansta doğan boşluğu Sunderland'a kiralanan Jason Denayer ile dolduracak.

Maliyeti karşısında düşük performanslı olan Kamerunlu Chedjou (31) gözden çıkarıldı. Çin'den gelen teklif Galatsaaray'ın transferde yeni açılımlar yapmasının da önünü açtı.

Chedjou devre arasında gidiyor

Çin kulüplerinin Ocak ayında Aurelien Chedjou'yu almak üzere temsilci göndermesi üzerine transferde yeni bir yol haritası belirleyen Galatasaray, Kamerunlu oyuncu Aurelien Chedjou'yu uygun bir bonservis bedeliyle gönderip boşluğunu Jason Denayer ile doldurmaya hazırlanıyor.

Fanatik'in haberine göre, Galatasaray, bu sezonu kurtarmak adına devre arasında yeni bir çözüm arayışına girdi. Formsuz Aurelien Chedjou'ya sözleşmesi sezon sonunda bitecek olmasına rağmen, Çin kulüplerinin temsilci göndermesi, Galatasaray'ın iştahını kabarttı.

Galatasaray Chedjou ile yollarını ayıracak

Chedjou gidiyor Denayer geliyor

Galatasaray, 1-2 milyon Euro civarında bir bonservis bedeliyle hem Aurelien Chedjou'dan para kazanıp hem de maliyetinden kurtulmayı hedefliyor. Tecrübeli savunmacı Aurelien Chedjou'nun boşluğunu dolduracak isim de belli.

Transferin son saatlerine kadar gündemde olan, ancak son anda Sunderland'e kiralanan Jason Denayer tekrar gündeme geldi. Yeni takımında istediğini bulamayan Belçikalı savunmacı Jason Denayer için Ocak ayında teklif yapılacak.

Etiketler: galatasaray

Galatasaray Haberleri

Yorum