Galatasaray'dan Fatih Terim açıklaması

Metehan Nazlı
130 kere okundu

Galatasaray

Galatasaray'dan Fatih Terim açıklaması | Futbol - Galatasaray Haberleri

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyesi Levent Nazifoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu. Nazifoğlu Riekerink'in takımın başında olduğunu vurguladı.

Galatasaray'da yaşanan kriz ve Fenerbahçe yenilgisinin ardından Galatasaray'ın yöneticisi Levent Nazifoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu. Selçuk İnan'ın teknik direktör Riekerink'e karşı yaptığı bişey olmadığı ve Ayhan Akman'ın ise eski takım arkadaşının olduğunu, Selçuk İnan ile Ayhan Akman arasında yaşanan olayın ise eski takım arkadaşlığından kaynaklandığını söyledi.

Alınan kötü sonuçların ardından Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink'in gönderileceği konusuna da değinen Nazifoğlu, "Riekerink ile ilgili bir sorun yok. Hocamız görevinin başındadır. Bursaspor maçında alınacak skorda sonucu etkilemeyecektir. Fatih Terim, milli takımın başında şu anda Galatasaray'a konuşmak doğru olmaz." dedi.

Sakatlığı nedeniyle halen tek bir resmi karşılaşmaya çıkmayan İzlandalı golcü Sigthorsson hakkında da açıklamalarda bulunan Nazifoğlu,"Sigthorsson, ameliyat oldu ama ağrılarının olduğunu söyledi. Sezon sonuna kadar sözleşmesi var. Devre arasında takımdan ayrılması imkansız." sözlerini sarf etti.

Sneijder'e teklif gelmediğini vurgulayan Nazifoğlu, "Şu an için olmamış bir teklif hakkında yorum yapamam. Sneijder ile 1.5 yıl daha kontratımız var. Zamanı gelir, teklif gelirse, yönetim olarak futbolcuyla oturup konuşuruz, ona göre karar verilir." ifadelerini kullandı.

Levent Nazifoğlu yeni transfer Serdar Aziz'in derbi karşılaşmasında ciddi bir hata yaptığını ancak genel olarak güzel bir performans sergilediğini de sözlerine ekledi.


Galatasaray Haberleri

Yorum