Galatasaraylı Bruma'dan Beşiktaş açıklaması

Metehan Nazlı
197 kere okundu

Beşiktaş

Galatasaraylı Bruma'dan Beşiktaş açıklaması | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Galatasaray'ın Portekizli futbolcusu Bruma, Beşiktaş'ın bu akşam oynayacağı Benfica maçı öncesi Portekiz basınına Siyah Beyazlı ekip hakkında açıklamalarda bulundu.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam Beşiktaş-Bnefica karşılaşması oynanacak. Karşılaşma öncesi Galatasaray'ın Portekizli futbolcusu Armindo Bruma ülkesinin A Bola gazetesine Beşiktaş'la ilgili ipuçları verdi.

Beşiktaş taraftarlarının çok gürültülü bir topluluk olduğunu belirten Bruma, ''Benfica kesinlikle atmosferden etkilenecek. Kulağınızda kulaklık olsa bile, yokmuş gibi gürültüyü duyuyorsunuz. Susmuyorlar! Dizlerinizi titretiyor." ifadelerini kullandı.

'Beşiktaş maçına motive olarak çıkmaları gerek'

Beşiktaş taraftarlarının çok büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu ifade eden Portekizli futbolcu, ''Onlara elbette şans diliyorum. Beşiktaş karşısında mutlaka motive olarak maça çıkmalılar. İyi oyunculardan kurulu bir takım Beşiktaş. Her şekilde gol bulabilen bir takım. Benfica maçın her anında dikkatli olmalı ve maçı kazanmak için oyuncuların %300 performans göstermeleri gerekli." dedi.


Beşiktaş Haberleri

Yorum