Galatasaraylı Sabri'den olay açıklama

Metehan Nazlı
129 kere okundu

Galatasaray

Galatasaraylı Sabri'den olay açıklama | Futbol - Galatasaray Haberleri

Fenerbahçe-Galatasaray maçı sonrası Galatasaraylı Sabri ile Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel arasında gerginlik çıkmıştı. Sabri, rakibinin kendisini tahrik ettiğini vurgulayarak, 'Maçı kazanmışsın, geliyorsun bana bulaşıyorsun. Sonra neden küfür yiyorum demesin. Önce adam gibi sevin ve rakibe saygı duy” dediği ortaya çıktı.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi karşılaşmasının bitiş düdüğünün ardından Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında yaşanan gerginlik maça damga vurmuştu. Yaşanan gerginliğin detayları ortaya çıkmaya başladı ve buna göre Volkan’ın Sabri’ye mikrofonlara söylediği gibi “Gel üçlü çektir” demediği, “Gel sana üçlü çektireyim” dediği ve bunun sonrasında ikili arasında istenmeyen görüntüler yaşandığı öğrenildi.

Rakibine saygı duy

Sabri Sarıoğlu konuyla ilgili yakın çevresine, “Ben de sinirlendim” dediği vurgulandı. Sabri maç sonunda, "Volkan adam olsun. Biz Türk Telekom Arena’ya geldiğinizde sizi böyle mi misafir ediyoruz? Maçı kazanmışsın, geliyorsun bana bulaşıyorsun. Bunu bir de milli takım forması giymiş biri yapıyor. Sonra neden küfür yiyorum demesin! Önce adam gibi sevin ve rakibine saygı duy." dediği aktarıldı.


Galatasaray Haberleri

Yorum