Gamze - Şahin aşkı başladı mı? Kısmetse Olur yeni fragmanında bomba görüntüler

Serhat Ramay
393 kere okundu

Kısmetse Olur

Gamze - Şahin aşkı başladı mı? Kısmetse Olur yeni fragmanında bomba görüntüler | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur yarışmasında Gamze 'Şahin'den hoşlanıyorum' diyerek dedikodulara son noktayı koydu. Gelinler evinde günün konusu Şahin ile Gamze arasında başlayan aşk ilişkisi oldu. Kısmetse Olur yeni fragmanında bomba görüntüler var.

Gamze herkesi şaşırtıp bir anda Nazlı ile birliket oturan Şahin'i çekip almak oldu. Nazlı neye uğradığını şaşırdı. Nazlı "Bu kadın seni kaba kuvvetle mi elde edecek" dese de durum değişmedi. Şahin, aylardır arkasından koştuğu ancak bir türlü elde edemediği Gamze'yi bir anda yanında buldu.

GAMZE İLE ŞAHİN'İN AŞKI BAŞLIYOR MU?

Şahin, "Gamze'nin bana böyle davranması hoşuma gitmiyor" dese de uzun süre peşinden koştuğu Gamze'nin ısrarlarına daha ne kadar dur diyebilecek merak konusu.

Seda Akgül açıkça "Şahin'e ilgin var mı" diye sordu Gamze'nin yanıtı ise gayet netti: Şahin'den hoşlanıyorum.

Bütün bu olaylar karşısında Nazlı, iki haftadır yakın durduğu Şahin'in Gamze tarafından elinden alınmasına nasıl bir tepki verecek? Gamze evin en güçlü gelin adaylarından biri. Nazlı ise sürekli değiştirdiği adaylarla kimseye güven veremeyen biri. Öte yandan Şahin de daha önce defalarca Gamze'ye yakınlaşmaya çalıştığı ama her defasında ret cevabı aldı.

Bu hafta Kısmetse Olur evine Şahin ile Gamze arasındaki aşk damgasını vurabilir. Gamze'nin Şahin'e sarıldığı, Nazlı'nın çaresizce izlediği görüntüleri Kısmetse Olur fragmanından izleyebilirsiniz.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum