Gamze Taşkın kimdir? Gamze Taşkın Kısmetse Olur evini karıştırdı!

Serhat Ramay
2136 kere okundu

Kısmetse Olur

Gamze Taşkın kimdir? Gamze Taşkın Kısmetse Olur evini karıştırdı! | Televizyon - Kısmetse Olur Haberleri

Kısmetse Olur evine yeni gelen gelin adayı Gamze Taşkın damatlar evini de gelinler evini de birbirine kattı. Gamze Taşkın kimdir sorusunun cevabı ve Gamze Taşkın biyografisi haberimizde.

Eve gelir gelmez "Ben çağrılmam çağırırım, ben seçilmem seçerim" diyerek damat adaylarının tepkisini çeken Gamze Taşkın'a bugün Kısmetse Olur evinde bir oyun oynandı. Bütün damat adayları kırmızı odaya aynı kişiyi çağırdı, Gamze Taşkın'ı. Gamze'nin hem gelinler evinde hem de damatlar evinde yarattığı kargaşa görülmeye değerdi. Kısmetse Olur'da son günlerin en popüler ismi bir anda Gamze Taşkın oldu. İete Game Taşkın'ın biyografisi.

GAMZE TAŞKIN KİMDİR?

Eve Gökhan ve Rabia'nın arkadaşı olarak gelen Gamze Taşkın için gelin adayları birbirine girdi. Damat adayları, eve geldiği ilk gün takındığı ukala tavırlar nedeniyle Gamze'ye ders vermek isterken olay büyüdü ve bambaşka boyutlara taşındı.

kısmetse olur gamze taşkın kimdir

Kısmetse Olur evi yeni bir gelin adayına kavuştu. Sakaryalı olan ve ailesiyle yaşayan Gamze 25 yaşında. Yay burcu. Eve girer girmez damat adaylarının ilgisini çekmeyi başaran Gamze, spora özel ilgi duyduğunu söyledi. Kendisine talip olacak damat adayının da sporla ilgilenmesini istiyor.

GAMZE TAŞKIN İÇİN KAVGA ÇIKTI

Hem Hazal hem de Didem damatlar evinde sevgilileriyle kavga etti. Hazal, Semih'in Gamze Taşkın'ın süzmesinden rahatsız oldu. Öte yandan kırmızı odaya kendisini değil Gamze'yi çağırmasına da çok kızdı. Gamze yüzünden Semih ile Hazal bir kez daha kavga etti. Didem de Gamez yüzünden Adnan ile kavga etti.


Kısmetse Olur Haberleri

Yorum