Gardırop savaşlarında kim elendi?

0
164

Gardırop Savaşları yarışmasında bu hafta kimin elendiği belli oldu. Büyük final öncesi moda yarışmasından elenen ilk isim Luvrita oldu. İkinci elenen isim hangi yarışmacı oldu?

Gardırop Savaşları’nda kim elendi?

Gardırop Savaşları’nda son derece gergin bir hafta sona ererken “İşlerim var belki kendimi ayarlayamayabilirim” diyen Asena elenen ikinci isim oldu. Bilindiği gibi Luvrita kendisine yapılan eleştirileri hazmedemeyerek yarışmayı terk etmişti. Büyük final öncesi araba hayaline veda eden isim Fatoş oldu. Böylelikle Gardırop Savaşları’nda Luvrita ve Asena yarışmadan elendi.

https://twitter.com/FOXTurkiye/status/855356686365712384

Haftanın birincisi ve ikincisi kimler oldu?

Haftanın birincisi 61 puanla Aycan oldu. 57 puanla haftanın ikincisi ise Gizem oldu. Büyük final öncesi son cumada haftanın birincisi olan Aycan, “Gelecek hafta bu yarışmada mutlu olarak buradan ayrılmak istiyorum” dedi ve gözyaşlarını tutamadı.

Sezon finaline 5 gün kala Fatoş Gardırop Savaşlarına veda ediyor…

A post shared by GARDIROP SAVAŞLARI (@gardiropsavaslari) on

Luvrita yarışmayı terk etti

Bilindiği gibi Luvrita kendisine yapılan eleştirileri hak etmediğini düşünerek duygusallaştı ve jüri üyelerine tepki göstererek stüdyoyu terk etti. Luvrika büyük final öncesinde Gardırop Savaşları’nda elenen isim oldu.

Kim elendi sorusunun yanıt bulduğu Gardırop Savaşları’ndaki cuma gününde pazartesi günü yarışmaya iki kişi daha dahil olacak. Yarışmanın son haftasında kazanan bir otomobil sahibi olacak.

Aycan 40, Fatoş 36, Asena 41 ve Gizem 40 puan topladı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here