Gazete manşetlerinde Beşiktaş Trabzonspor haberleri

Oğuzhan Hacıoğlu
272 kere okundu

Futbol

Gazete manşetlerinde Beşiktaş Trabzonspor haberleri - Futbol Haberleri

Beşiktaş'ın yaklaşık 20 maçlık yenilmezlik serisi devam ederken Şampiyonluk yolunda önemli bir engeli daha aşan kara kartallar Trabzonspor'u da devirmeyi başardı. Beşiktaş'ın 2-1 kazandığı Trabzonspor maçı manşetlerdeki Beşiktaş ve Trabzonspor haberlerine konu oldu.

Şampiyonlar Ligi'nde de Süper Lig'te müthiş bir performans ortaya koyan Beşiktaş 20 maça yakın yenilmezlik serisiyle geçtiğimiz günlerde UEFA'nın da dikkatini çekmiş ve UEFA'nın resmi internet sitesinde Şenol Güneş manşet olarak yer almıştı.

Beşiktaş'ın Süper Lig'te zirve yarışı içerisinde bulunduğu Başakşehir'in Galatasaray'ı yenmesinin ardından zorlu bir karşılaşmaya çıkan siyah-beyazlı ekip Trabzonspor'dan da 3 puanı almasını bildi.

Fanatik Gazetesi manşetindeki Beşiktaş haberlerinde Rhodolfo ve Cenk Tosun'a yer verirken "kazananlar kulübü" başlığını kullandı.

Hakem Mete Kalkavan'ın verdiği hatalı kararları gündemine alan Fotomaç Gazetesi ise Beşiktaşlı futbolcuların Trabzonsprolu futbolculara yaptıkları müdahalelerin fotoğraflarını ana sayfaya koyarak Mete Kalkavan'ın eliyle Kartal işareti yaptığı fotoşopu manşetine taşıdı.

AMK spor gazetesi ise Beşiktaş haberlerinde teknik direktör Şenol Güneş'in ve diğer futbolcuların yükselen performansına dikkat çekerek Arena Güneş'i ifadelerine yer verdi.


Futbol Haberleri

Yorum