Gaziosmanpaşa'daki kayıp 3 kız bulundu

Oğuzhan Hacıoğlu
329 kere okundu

Yaşam

Gaziosmanpaşa'daki kayıp 3 kız bulundu - Yaşam Haberleri

Gaziosmanpaşa'da geçtiğimiz günlerde kaybolan kayıp 3 kız polis ekiplerinin arama çalışmaları devam ederken evlerine döndü.

Gaziosmanpaşa'da geçtiğimiz çarşamba günü evlerinden çıkıp ortadan kaybolan 14 yaşındaki 3 kız arkadaş bulundu.

Çocukluk arkadaşları 14 yaşındaki Gülizar Dutçu, Petek Civelek ve Çağla Kesebir. evlerine döndü. Ailelerin anlattığına göre 3 arkadaş 16 Kasım Çarşamba günü saat 16.00 sıralarında evlerinden çıkıp birbirleriyle buluştu. Bu, ailelerinin onları son görüşü olmuş ardından üçü de sırra kadem basmıştı.

GAZİOSMANPAŞA'DAKİ KAYIP KIZLAR PARKTA KALMIŞ

Polis, mahalleli ve aileler çocukları aramaya başladı. Arama çalışmaları sürerken müjdeli haber gece saatlerinde geldi; 3 arkadaş evlerine döndü. Kızların ortadan kaybolduktan bu yana parklarda kaldıkları öğrenildi.

Kayıp kızların dışarıda kaldıkları ve eve dönmeye korktukları öğrenilirken gece yarısı evlerine dönen kızların polis ekipleri tarafından ifadeleri alındı. Gaziosmanpaşa'da kaybolan 3 kızın da sağlık durumlarının iyi oldukları ifade edilirken aileleriyle hasret giderdikleri dile getirildi.

Kayıp kızların okuluna ve mahalle sakinlerine de haber verilirken kızların psikolojik destek verilebileceği ifade edildi.

Etiketler: gaziosmanpaşa

Yaşam Haberleri

Yorum