Gökhan Gönül'den derbi açıklaması

Metehan Nazlı
203 kere okundu

Beşiktaş

Gökhan Gönül'den derbi açıklaması | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Sezon başında Fenerbahçe'den Beşiktaş'a transfer olan milli futbolcu Gökhan Gönül, derbi karşılaşması öncesinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

9 yıllık Fenerbahçe kariyerine nokta koyarak Beşiktaş'ın yolunu tutan Gökhan Gönül, derbi mücadelesi öncesinde samimi açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli taraftarların ezeli rakiplerine gittiği için nefretle baktığı futbolcu Fenerbahçe taraftarlarının kendisini tribüne çağırması halinde karşılık vereceğini söyledi.

'Tribünler beni çağırırsa giderim'

Fenerbahçe camiasına herhangi bir kırgınlığının olmadığını vurgulayan Gönül, "Tribünler beni çağırırsa, tabii ki karşılık veririm. Karşılıklı saygı bunu gerektirir. Sonuçta bu bir oyun, bir eğlence. Camiaya bir kırgınlığım yok, dediğim gibi profesyoneliz. Ben artık Beşiktaş'ın başarısı için ter döküyorum." dedi.

'Beşiktaş kazansın'

Derbi mücadelesinin centilmenlik ve dostluk çerçevesinde geçmesi dileğinde bulunan yıldız futbolcu, "Benim için özel bir maç olacak, ama olaya duygusal bakmıyorum. Ben profesyonel bir futbolcuyum. Sonunda Beşiktaş'ın kazanacağı centilmence maç olsun." ifadelerinde bulundu.


Beşiktaş Haberleri

Yorum