Gökhan Özen ve Selen Sevigen boşandı

Oğuzhan Hacıoğlu
912 kere okundu

Magazin

Gökhan Özen ve Selen Sevigen boşandı - Magazin Haberleri

Renkli Sayfalar'da açıklanan son dakika bilgisine göre Selen Sevigen ile 6 yıllık eşi Gökhan Özen boşandı.

Çiftin yaptıkları ortak açıklamada ayrılık kararının ortak olarak alındığı ifade edilirken arlarında herhangi bir kırgınlığın olmadığı anlaşmalı olarak ayrılık kararı aldıkları ifade edildi.

Yaklaşık 6 yıldır evli olan Gökhan Özen ve Selen Sevigen'in 2 çocuğunu bulunduğu ifade edilirken çiftin her konuda anlaşmaya varacakları öğrenildi.

Öte yandan ilişkilerini medyadan uzak yaşayan çiftin boşanma kararlarının da son aşamada öğrenildiğine dikkat çekilirken çiftin anlaşmalı olarak boşanmasıyla birlikte aldatma iddialarınıın söz konusu olmadığına vurgu yapıldı.

Önümüzdeki günlerde çocukların velayetleriyle ilgili de bir görüşmenin yapılacağı ifade edilirken CHP'li Mehmet Sevigen'in kızı olan Selen Sevigen'in ayrılık açıklamasının ardından kendi evine taşınacağı dile getirildi.

İşte Gökhan Özen ve Selen Sevigen'den yapılan o açıklama "Değerli Basın Mensupları,

Üzülerek belirtiriz ki evlilik birliğimizi aldığımız ortak karar sonucu sonlandırmış bulunuyoruz.

Kutsal bildiğimiz ve gözler önünde yaşamayı tercih etmediğimiz aile yaşantımıza ve özel hayatımızın mahremiyetine bugüne kadar ve bundan sonraki sürecinde saygı gösteren tüm değerli basın mensuplarına teşekkür ederiz.

Saygılarımızla"

BOŞANMA NEDENİ MESLEKİ SIKINTILAR OLABİLİR

İkilini iş hayatında yaşadığı sorunların ardından birbirlerini yıprattıkları bu nedenle de ayrılık kararı aldıkları iddia ediliyor.


Magazin Haberleri

Yorum