Gökhan Töre Beşiktaş'a dönüyor

Serhat Ramay
249 kere okundu

Galatasaray

Gökhan Töre Beşiktaş'a dönüyor | Futbol - Galatasaray Haberleri

Sezon başında yönetimin ısrarları geri çeviren ve West Ham'a kiralık olarak giden Gökhan Töre Ada'da zor günler geçiriyor. Sezon arasında Gökhan Töre'nin Beşiktaş'a dönmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Geçen sezon aldığı sükseli galibiyetlerle Premier Lig’de adından söz ettirmeyi başaran Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Slaven Bilic’in koltuğu sallanıyor. Bu sezon ligde oynadıkları maçta bir galibiyet alabilen 5 kez de sahadan yenik ayrılan West Ham’da fatura Slaven Bilic’e kesildi. Hal böyle olunca Bilic’in referansıyla West Ham’ın transfer ettiği Gökhan Gönül de topun ağzında.

Gökhan Töre sezon ortasında Beşiktaş'a dönebilir

Attığı tweet bile tepki çekti

İlk 11’e girmekte zorlanan hatta bazı maçlarda ilk 18’de bile kendine yer bulamayan Gökhan Töre’nin başarısızlığında fatura ona referans olan teknik direktör Slaven Bilic’e kesildi. West Ham takımında kiralık oynayan Töre’nin sezon ortasında Beşiktaş’a dönebileceği konuşuluyor. Gökhan Töre’nin her hareketi, sözü eleştiri konusu. Geçen hafta oynanan Beşiktaş - Galatasaray derbisi için Gökhan Töre twitter’dan “Derbi zamanı. Haydi Kara Kartal” yazmıştı. Bu tweet bile Ada’da eleştiri konusu oldu. Gökhan Töre’nin zor günler geçiren West Ham’ı umursamadığı iddia edildi.


Galatasaray Haberleri

Yorum