Gökhan Töre Esra Bilgiç ile nişanlandı

Oğuzhan Hacıoğlu
281 kere okundu

Magazin

Gökhan Töre Esra Bilgiç ile nişanlandı - Magazin Haberleri

Beşiktaş'ın eski futbolcu Gökhan Töre oyuncu sevgilisi Esra Bilgiç ile nişanlandı. Esra Bilgiç instagram hesabından yaptığı paylaşımda GÖkhan Töre ile nişanlandığını duyurdu.

Beşiktaş'tan İngiltere'nin West Ham United takımına transfer olan Gökhan Töre ile oyuncu aşkı Esra Bilgiç, evliliğe doğru emin adımlarla ilerliyor. Ünlü çiftin arasındaki mesafeler beklenenin aksine aşklarını daha da güçlendirdi ve ikili, evlilik yolunda ilk adımı attı. Gökhan Töre, sevgilisinin parmağına yüzüğü taktı. Geçtiğimiz aylarda aile arasında nişanlanan ikilinin bu mutlu haberi, yine 24 yaşındaki Esra Bilgiç'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ortaya çıktı.

Esra Bilgiç instagram'dan paylaştı

Esra Bilgiç, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda çiçekli bir fotoğrafın yanına Gökhan Töre'ye kalp işareti gönderdi. Paylaştığı fotoğraflarda sağ yüzük parmağındaki alyansı gözden kaçmayan Esra Bilgiç, nişanlandığını şimdilik herkesten sır gibi saklıyor. Güzel oyuncunun bu kararında rol aldığı 'Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Mehmet Bozdağ'ın oyuncularına özel hayatlarıyla gündeme gelmemeleri konusunda yaptığı uyarının etkili olduğu konuşuluyor.

Önceki dönemlerde Gökhan Töre ve Esra Bilgiç'in önümüzdeki yaz evleneceği iddia edilmişti. Gökhan TÖre ve Esra Bilgiç'ten konu ile ilgili açıklama gelmezken ikilinin süreyi uzatmamayı düşündükleri öne sürülüyor.


Magazin Haberleri

Yorum