Gökhan Töre ile Esra Bilgiç nişanlandı! Esra Bilgiç kimdir?

Serhat Ramay
479 kere okundu

Magazin

Gökhan Töre ile Esra Bilgiç nişanlandı! Esra Bilgiç kimdir? - Magazin Haberleri

Milli futbolcu Gökhan Töre'nin nişanlanacağı ünlü oyuncu Esra Bilgiç kimdir? Gökhan Töre ile Diriliş Ertuğrul'un güzel oyuncusu Esra Bilgiç evliliğe doğru emin adımlarla ilerliyor. İşte son dönemin yıldızı parlaylan genç oyuncusu Esra Bilgiç kimdir sorusunun yanıtı.

İngiltere'nin West Ham United takımında kötü günler geçiren Gökhan Töre mutluluğu özel hayatında yakaladı. Töre, Diriliş Ertuğrul dizisinde fırtınalar estiren Esra Bilgiç ile evlenmeye hazırlanıyor. Önceki günlerde paylaşına nişan fotoğrafı da bunun en büyük kanıtı.

esra bilgiç kimdir

Gökhan Töre ile Esra Bilgiç'in nişanından fotoğraf

Gökhan Töre Ankara doğumul sevgilisi Esra Bilgiç'in parmağına nişan yüzüğünü taktı. Aile arasında düzenlenen nişanı Esra Bilgiç sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Resmi olarak bu nişanın adı konulmamış. Esra Bilgiç bu nişan haberini resmi olarak açıklamaktan şimdilik kaçınıyor. Ancak Bilgiç Instagram hesabından çiçekli bir fotoğraf paylaştı ve Gökhan Töre'ye kalp işareti gönderdi. Fotoğraflarda görülen alyans ise gözden kaçacak gibi değil.

gökhan töre ile esra bilgiç nişanlandı

Düğün 2017 yazında

Her ünlü futbolcu gibi Gökhan Töre de günlerce konuşulacak bir düğün yapacak. Gökhan töre'nin Esra Bilgiç ile 2017 yazında evlenmeyi planladığı gelen haberler arasında. İşte son günlerin gözde ismi Esra Bilgiç kimdir sorusunun yanıtı.

Esra Bilgiç kimdir?

Ankara doğumlu 24 yaşındaki güzel oyuncu Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. Sosyal medyayı etkin kullanan Bilgiç’in Instagram’da 300 binin üzerinde takipçisi bulunuyor. Bilgiç Diriliş Ertuğrul’da Engin Altan Düzyatan lie birlikte başrolleri paylaşıyor. Bilgiç dizide Ertuğrul’un sevgilisi Halime karakterine hayat veriyor.


Magazin Haberleri

Yorum