Survivor Erdi – Filiz aşkı: Seni çok seviyorum Filiz

0
60

Göz6 evinde şampiyon olup sonrasında Survivor yarışmasına katılan ve orada da küçük çaplı bir destan yazan Erdi Ünver’in Filiz ile ilişki yaşadığı resmiyet kazandı. Filiz Göz6 evinden elenirken “Seni seviyorum Filiz” cümlesini defalarca tekrarlayan Erdi, Survivor’dan elendikten sonra da Survivor Panorama yarışmasına sevgilisi Filiz ile birlikte katıldı.

Erdi Filiz’in elendiği gün onun yanına gidip ‘Seni çok seviyorum Filiz’ dedi. Bir bakıma Filiz’e aşkını ilan eden Erdi’nin bu davranışı ve sözleri çok konuşuldu. Erdi ile Filiz aşkı dışarda da devam edecek mi?

Erdi eleme gecesi “Senin kadar hayatımda temiz kalpli birini görmedim.Sen gidersen ben ölüdürüm. Bana kızgınlığın, kırgınlığın var mı Filiz?” diyerek Filiz’e son derece yakın davrandı.Sosyal medyada Erdi’nin Filiz’e aşık olduğu yönünde çok sayıda mesaj paylaşıldı.

Ancak Filiz Erdi’nin gönlünün şampiyonu olsa da önceki gece Göz6 evinde Berna Keklikler’e elenerek yarışmaya veda etti.

Öte yandan Erdi’nin Filiz’e sorduğu şu soru hayli ilginçti: Filiz sen Survivor’a katılırsan beni unutur musun?

Ancak sonunda elenen Berna Keklikler değil Filiz oldu. Bu olaydan bir gün sonra da Erdi elenme stresi yaşadı. Eleme potasına Ramazan ile çıkan Erdi gelen SMS oylarıyla son ikiye kalmayı başardı.

Göz6 evinde Erdi – Filiz aşkı

Son eleme heyecanına yaklaşırken Erdi’nin Filiz’e ilanı aşkı gündeme bomba gibi düştü. Filiz elenir diye büyük stres yaşadığı görülen Erdi Ünver Filiz’in yanına sık sık yakalayıp “Seni çok seviyorum Filiz” dedi. Ancak bütün bu güzel sözlere Filiz’in ayn sıcaklıkla karşılık vermemesi dikkatlerden kaçmadı.Bazılarına göre bunun nedeni o gece Filiz’in elenme stresi yaşamış olması.

Erdi ile Filiz arasında var olduğu söylenen aşkın dışarıda da devam edip etmeyeceğini konuşmak için henüz erken.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here