Göz6 yarışmasında Erdi ile Zeyd pizza için kavga etti

Serhat Ramay
718 kere okundu

Televizyon

Göz6 yarışmasında Erdi ile Zeyd pizza için kavga etti - Televizyon Haberleri

Göz6 yarışmasına Erdi ile Zeyd arasındaki kavga damga vurdu. Yarışmanın dün yayınlanan bölümünde Erdi Zeyd’den pizza yapmasını isteyince bir tartışma çıktı. Tartışma sonunda kavgaya dönüştü.

Erdi ile Zeyd Göz6 yarışmasında neden kavga etti? Yarışmanın ilk haftalarında sıkı iki arkadaş olan Erdi ile Zeyd'in kavgasının tek nedeni pizza mı? Taksiye çıkan Zeyd'in kendisi hakkında duyduğu güzel sözler ve Ege ile Orhun'un Erdi'den uzaklaşmaya başlaması da bunda etken olabilir mi?

Erdi ile Zeyd neden kavga etti?

Göz6 yarışmasının en sivri ismi Erdi sonunda Zeyd ile de kavga etti. Erdi hayranlarına göre Erdi Zeyd’den pizza isterken emir kipi kullanmadı. Dolayısıyla Zeyd’in verdiği tepki anlamsız.

Erdi SMS şampiyonu

Göz6 yarışmasının haftalardır SMS şampiyonu olan Erdi giderek yalnızlaşıyor mu? Erdi’nin yanındaki yakın arkadaşları Ege ve Orhun da ondan ayrılmak üzere.

Erdi şu an yalnızlığa doğru ilk adımlarını atıyor. Kavganın bahanesi pizza mı oldu? İddialara göre Zeyd’in Erdi’ye karşı olmasının nedeni Orhun’un anlattıkları. Öte yandan Erdi’nin önceki gün taksiye çıkıp hayranından duydukları da onun kendine fazla güvenmesine neden oldu.


Televizyon Haberleri

Yorum