Göz6 yarışmasında kim elendi? Büyük kavganın ardından elenen Dilek oldu

Serhat Ramay
6690 kere okundu

Televizyon

Göz6 yarışmasında kim elendi? Büyük kavganın ardından elenen Dilek oldu - Televizyon Haberleri

Göz6 yarışmasında kızlar evinden kim elendi? Oyunlarda erkekler takımına kaybeden kızlar evinde bu hafta bir isim yarışmaya veda etti. Berna Keklikler, Dilek ve Yasemin elenme adayıydı. İşte SMS sonuçları ve Göz6 kim elendi sorusunun yanıtı.

Göz6 evinde kızlar uzun bir süre sonra elenme stresiyle baş başa kaldı. Oyunun galibi erkekler olunca ‘kim elendi’ sorusunun muhatabı kızlar takımı oldu. Bireysel oyunun galibi Nesil Dinçelmas elenmesi için bir aday söyledi. Ardından SMS oylamasına geçildi. SMS oylamasının galibi de bir isim söyledi. İşte Göz6 yarışmasında kim elendi sorusunun yanıtı ve eleme gecesinde yaşananlar.

Serenay SMS birincisi oldu

Haftanın SMS oylamasında birinci olan kişi Serenay oldu. Böylelikle Nesil Dinçelmas ve Serenay elenme stresinden kurtuldu. Serenay gözyaşlarıyla "Arkadaşlarım beni eleme potasına koyacaktı. Benim doğrularım takdir edildiği için halkıma teşekür ediyorum. Ben haklıydım. Çok şükür ki halkımız bunu gördü" diye konuştu.

Serenay, "Hiç bir tereddütte bulunmayarak Dilekin ismini söylüyorum" dedi. Ardından bireysel oyunun galibi olan Nesil, "Söyleyeceğim isimle ilgili herhangi bir problemim yok. Bana en uzak olan kişinin adını söylüyorum. Ben Yasemin demek istiyorum" dedi.

Göz6 yarışmasında kim elendi?

Kim elendi sorusunun muhatabı olarak elenme adayları Berna Keklikler, Dilek ve son olarak Yasemin elenme adayı oldu.

Açıklanan halk oylamasının ardından Göz6'da kim elendi sorusu da yanıt buldu. Dilek yarışmaya veda eden isim oldu. Dilek'in Serenay ile ettiği büyük kavgada yaşananları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=xzGKhrO6I_I


Televizyon Haberleri

Yorum